Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Tebliğler, Ra-Ka Kayıt Programı

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Tebliğler, Ra-Ka Kayıt Programı

(Okunma sayısı 1130 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4306
  • Profili Görüntüle

Tebliğler, Ra-Ka Kayıt Programı

« : Mayıs 30, 2012, 11:23:01 ÖS »
Tebliğler, Ra-Ka Kayıt Programı

05.03.2008 tarihli RA KA Tebliği'nden kısa bir bölüm:

Kendinden gayrı aslı olmayanın, yoğunluğunda ışık, hakikidir. Aslı olmayan bir nesil vardır dünya üstünde, bu nesil kendi yoğunluğunu alıp dünya planına inmiştir. İşte dağlarım, bu nesil bütün kodlarıyla birlikte bu çalışmayı başlattı. Ve biz, bugün burada olanlar, aslı kendi olanlarla birleşmek üzere geçiş yapıyoruz.

"Öz, Söz, Göz" denilir ya; harı, hakikiyeti olanın, yoğunluğunda ışığı da yanar ya! Allah için biz, Beşir Kaplar'ın hepsi olarak, Dünya Üstü Varlık Katları'ndan, Varlık Boyutları'ndan dünyaya inenleriz.

Evrim, Allah'ın dediği gibidir. "Var OL" denir. Geçiş olur. Allah için olur. Bizler, Dünya Devreleri'ni açıp; Dünya Sistemleri'nden, bütün kürsülere ışık saçarak dünyanıza indik. Değerliler, rükuya eğildikleri zaman; ruhun kantara konduğunu bilenler; o kantarda, kendi katlarının olmadığını görenler, bedeni eski olanın yüceliğine bakıp, BSUİ'nin gücüyle birleşmeye indiler.

Etki olmazsa, yürekte ışık yanmaz. İşte bu nedenledir ki "evim Allah'ındır" diyenlerin gözü görmeli. Yolu bulmaları için ışık olmalıyız onlara. Aslımız, doğumlarla, değer kayıtladı dünyaya. Biz, aslı kendi olanlarız, yoğunluğu olanlarız ve asıl olarak dünyada bulunanlarız. Övüp yermeyiz kimseyi, onlar BSUİ'nin kayıtlarına ulaştıkları zaman, cevherdeki o güç ışır yarım.

Allah, kendi yüreğinizdedir. Ellerin, ayakların sesleştiği bir dirilikte; bizsiz olmadıkları, bizim yüreğimiz oldukları dinletilir. Asla yanlışım yoktur. Özün sözünü söyleyecek düzeydeysek eğer, yarını bildiğimizdendir. Ömür boyu çalışıp da yanlış bir dönemin ışığını, kendi ışığı diye dilleyeceklerin, Beden Kaynaklarında ışık yakma imkanları olmayacaktır. Rehin olanlar da Dünya İlmi'ni anlayacak düzeye ulaşamadıklarından; Kutsal Devreler'in, Kutsal Tertipler-in gücünde yücelemeyeceklerdir.

"Evim Allah'ın" diyebilmek için; etki kodlarıyla kendi yoğunluğunu dilliyebilmek gerekir. En önemlisi de dondurulanların, Kutsal Kaplar'ın ışımasını sağlayacak değerleri taşıyabilmeleri, muktedir olmalarıyla mümkünken; onlar, korunabilmek üzere dondurulmuşlardı. Ve onların, kendi yüreklerini alıp bu çalışmaya dahil edilebilmelerini sağlayabilmemiz önemliydi. Kollar açıldığında, yürek ışır ve bilgi, Allah için kendi yüreğinizde dillenir. Ortak teknoloji, ortak kürzün ışığıdır. Önemli olan doğrusunu söylemek değil, doğrusunu dillemektir. Sözle dil farklı mıdır? Kendini kendinden ayrı dilleyen, kendinde sesleşenden ayrılır mı? Ayrılır yavrum! Ayrılır! Ayrılır... Eğer ben sesleşirim fakat dil benim değilse; benim dilim değilse; o ses bende küçülür. Dava, Kurân-ı Kerîm'i dilleme davası değil, Doğum anlarındaki ışığı, bugün burada, Kutsal Günün Gücü'nde bulma davasıdır.

Dağlarım, doğduğunuz öldüğünüz anlar bilinir. Doğan, ölenin gücünü alır, ölümden öte ölümlerden gelir ve yenilenir. Amin... Dağlarım; ölen, yürekteki yücelikteki kayıtlardan gider. Ve görevi, kendi yoğunluğunda BİR için çalışarak, ışımaya kayıtlanmaktır. Artık dünyadayız. Burada, bugün bütün köprülerin açıldığı bir yerdeyiz ki itaat; bütün kötülüklerin aşıldığı bu yerde, bütünlüğün gücüne itaattir.

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]