Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Işık Çalışmanızı Geliştirmek İçin 12 Kutsal Anahtar

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Işık Çalışmanızı Geliştirmek İçin 12 Kutsal Anahtar

(Okunma sayısı 1193 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4306
  • Profili Görüntüle
Işık Çalışmanızı Geliştirmek İçin 12 Kutsal Anahtar

MERYEM ANA

Qala Sri'ama Phoenix kanalıyla

Sevgililer,

Bu kutsal emirle çalışmayı [Kutsal Emir bu yazının altında-Gezegensel Işık işçileri Izgarasına bağlanmak için Komut] ya da bir çemberde toplanmayı seçenlerinizin her birinin, ayrıca, her seferinde bu kutsal emri kullandığınızda, ışık çalışmanızın güçlenmesi için güçlü bir ışığın şimdi size geleceğini bilmenizi istiyorum. Bunun daima tüm varlıkların en yüksek iyiliğine kullanılması gerektiğini bilin, aksi taktirde ışık işçilerinin ızgarası sizin varlığınızı güçlendirmeyecektir. Dünya üstündeki ışık çalışmanızı desteklemekte şimdi size 12 kutsal anahtar sunuyorum.

1. Işık Dünya üstündeki tüm yaşamı besleyen sürekli-var olan şifa verici bir güçtür ve bundan dolayı, eğer ışıkla çalışmaya istekli iseniz içinizde gerçekleşen herhangi bir şeyi iyileştirebilir. Eğer başka biri bu ışığı almaya istekli değilse, Işığın gücü şifa için başkalarına aktarılamaz. Bundan dolayı, ışığa bağlantınız kişiseldir ve onu başkalarıyla paylaşabilmenize rağmen, diğerleri her zaman bu ışığı sizden almayabilir. Bir ışık işçisi olarak, ışığı demirleme yolunu seçtiğinizde, ışığı ley hatlarına toprakladığınızda ya da ışık portalları açtığınızda, tüm varlıkların Dünyaya getirdiğiniz bu ışığı aldığını bilin. Kimi yerlerde düzenli olarak ışık çalışmanızı yaptığınız zaman, o yerde bir ışık portalı oluşmaya başlar. Bu ışık çalışmasını tamamladığınız zaman, bu ışık portalını o araziye ve o kutsal yerde yaşayan arazinin ruhlarına sunabileceğinizi bilin. Sevgililer, ışıkla çalıştığınız zaman ve ışığı bu çalışmayı yaptığınız toprağa topraklamadığınız zaman, çalışmanıza sadece ışığı değil, ayrıca birçok kayıp ruhları ya da çözünmemiş enerjileri çekersiniz. Sadece bu ışığı sizin vasıtanız ile toprakladığınız zaman, çözünmemiş enerjilerin ve korkuların çekilmesinin sizin üzerinizde gerçekleşmesi durur. Başlangıçta, tüm ışık işçilerinin bu meydan okumayla karşılaştığını bilin. Işık çalışmasıyla ilgili en önemli şeyin, ışıkla çalıştığınız zaman ışığı Dünyaya topraklamak olduğunu bilin, aksi taktirde çoğunuzun karanlık enerjiler olarak adlandırdığınız enerjiler size çekilir.

2. Sevgililer, ışığı çağırdığınız zaman, ışığı ilk önce taç çakranızın aldığını ve sonra ruhunuzun aldığını bilin ve sonra da bedenleriniz ışığı almaya başlar. Işığın gelmesini dileyen taç çakranız olabilir, ancak ruhunuzun ışıkla bir yarası vardır ve ışığı almaz. Bu, sizin fazla miktarda topraklanmamış ışık taşımanıza neden olur. Bu, sizin enerji bedeninizden akar ve bu topraklanmamış ışık diğer topraklanmamış ışığı çeker. Kayıp ruhlar, korku düşünce formları ve kapana kısılmış/engel olunmuş duygular topraklanmamış ışığın içinde yaşar. Bu ışık berrak ışık değildir ve eğer ruhunuzun ışıkla ilgili bir yarası varsa, size bunun gerçekleşebileceğini söylüyoruz. Eğer ruhunuzun bir yarası varsa, tekrar ışıkla çalışmadan önce ruhun şifası üstünde çalışmalısınız. Melekler tüm ruhların gözeticileridir ve size tüm şifayı getirirler. Eğer ışıkla ilgili bir yara taşıyorsanız, ışık sizin için çok güçlü olacaktır ve kalbinizi kapamanıza neden olacaktır ve ışıktan geri çekilecektir.

Bunun için daha önemsiz olan ışık işçileri olmadığınızı bilin, ancak yolunuz ışık ruhunuz aracılığıyla topraklanmadan ve Dünyaya topraklanmadan önce bu ruh yarasını iyileştirmektir. Ayrıca, bunun, ışık bedeninizden ve kök çakranızdan Dünyanın merkezine yolculuk edebilmeden önce gerçekleşmesi gerektiğini bilin. Işık taç çakranız ve ruhunuz tarafından alınabilir olabilir, ancak bedeniniz ışığı reddeder ve eğer bu sizin için gerçekleşirse, Dünya Ana sizin için şifayı tutar/taşır. Bedeniniz Dünya bağlantısını berrak olarak almıyor olabilir ve böylece ışığın gücü ışıktan ayrı olmayı hissettirir ve beden ışığı aldığında bedendeki her hücrenin büzülmesine/kasılmasına neden olur. Bedenin parçaları büzüldüğünde, bu acı yaratır, böylece onlar ışığın akışını almazlar. Dünya Ananın sizi destekleyeceğini söylüyoruz. Bedeninizin Dünyayla bağlantısını iyileştiren, Dünyaya bağlantınız ve Dünya üzerine (toprağa, çimenlere) uzanmayı istediğiniz zamanlardır. Eğer ışık gelirken, bedeninizde ağrı olursa, ışığı tekrar çağırmadan önce bu ağrıyı iyileştirmek için Toprağın üzerine yatmanız önemlidir. Sevgililer, eğer ışıkla çalışacaksanız ve onun bilinçliliğini geliştirecekseniz/katkıda bulunacaksanız ışığı topraklamanız çok önemlidir. Işığı almak ve topraklamak ile kendi yolculuğunuzda sabırlı olun.

3. Sevgililer, ışık işçileri olarak auralarınız genişliyor ve bu diğer varlıkları size çekiyor. Sizden sevgi alan ya da ışığınızı çarpıtan ya da ışığınızı saf olmayan enerjilerle kirleten, onların topraklanmamış ışığının içinden taşıdığınızı hissedebileceğiniz kardeşlerinizden korkmamanızı istiyoruz. Bir ışık işçisi olarak, merhametli olmanızı istiyoruz, çünkü ışığın gücünü taşıyan denge olan şefkattir. Işık tüm düşünce formlarında ve tüm niyetlerde yolculuk eden yaratıcı güçtür. Işığınız ile yaratıcı olabileceğini gibi, yıkıcı olabileceğinizi bilin ve ışıkla en yüksek niyet için çalışmayı öğrenmelisiniz. Işıkla çalışmanın en yüksek niyeti ışığı şefkatinizle tüm varlıklara aktarmak ile gelir, sevgili kalpler. Işıkla en yüksek şekilde çalışmak için, ışığa şefkat ile kanal olmalısınız, akdi taktirde ışığınız yıkıcı olabilir ve en yüksek niyetinizi tezahür ettirmez.

4. Işığa sahip çıkılamaz, kontrol edilemez ya da sınırlanamaz, ışık doğa içindeki sonsuz elementtir. Işık 6. elementtir, sevdiklerim ve sevgi 7. elementtir. Hava, ateş, toprak, su ve ruh elementlerinin hepsi Dünya üstünde yaratılır, fakat Dünya üstündeki tüm formların parlaklığını yaratan ışık ve sevgidir. Işık mevcut olmadığında, parlaklık/aydınlık yoktur sevgililerim. Bir ışık işçisi olarak, tekrar enerjilenmesi ve ışıkla parlaması için bitkileri, hayvanları, insanları ve siyah parçalarını aktive etme gücünüz var. Eğer bir varlık bir başka varlığa ışığı aktarırsa ve o da alırsa, diğerinin içinde şifa gücü gerçekleşir ve yeniden aktive olur. Eğer bir varlığa ışık aktarılırsa ve o bunu almak istemezse, ışığın onu aktarana geri geleceğini bilin. Işığı istemeyenlere ışık göndermenin farkında olmanızı istiyoruz, çünkü bu ışık size geri döndüğünde, onların düşünceleri de size aktarılır. Sizin onları iyileştirmeye ya da düzeltmeye çalışmanızdan mutlu olmayabilirler. Sizden kişisel olarak ışık göndermenizi istemeyenler için ışık göndermenin en yüksek niyet olmadığını söylüyoruz. Dünya Ana'nın ışığı çağırdığını ve insanlığın onun bedenine ışığı kanallamasını istediğini bilin. Eğer sizden şifa ışığını almayı dilerlerse, her hayvan, bitki ve ruh size izin verecektir, sevgililer. Başkalarının izni olmadan onları ışıkla desteklemeye çalışmamanızı istiyoruz, çünkü bu size geri döner ve size geri dönen ışıkla negatiflik aktarılabilir. Çoğu kişi bunu psişik saldırı olarak adlandırır sevgililer ve ışık işçileri olarak, eğer psişik saldırıya uğrarsanız, bunun sizin tarafınızdan yaratıldığını söylüyoruz.

5. Işığın kutsamaları tek bir ömürde, hatta on ömürde tanımlanamaz sevdiklerim. Eğer sizin için ışığın görkemli kutsamalarına kanal olsaydım, Dünya üstünde seçebileceğiniz ömürlerden daha fazlasına ihtiyacım olurdu. Işığın, Dünyanın yaratılışından önce Tanrı'dan bir armağan olduğunu ve Dünya üstündeki tüm yaşamı oluşturduğunu bilin. Bunun büyük bir güç olduğunu ve ışık işçileri olarak, bu gücü suiistimal etmemeniz ve ışık sizden akarken onun gücünü dikkatsizce yanlış kullanmamanız önemlidir. Eğer Dünya üstünde ışık için bir kanal olmayı ve onu taç çakranız aracılığıyla ruhunuza, bedeninize ve Dünyaya getirmeyi seçtiyseniz, bu ışığı nasıl aktaracağınızdan sorumlu olduğunuzu hatırlamaya gereksiniminiz olacak. Işığınız ile suiistimal edebileceğiniz herhangi bir varlıktan özür dilemenizi istiyoruz. Herhangi bir zamanda, herhangi bir varlığa, kırıcı ya da düşüncesiz ya da şefkatsiz olan ifade edebildiğiniz sözcüklerden bahsediyoruz. Bunun gerçekleşmesine neden olan şeyin birçok ruhun yaralara sahip olması olduğunu anlayın, ancak sizden onlara suiistimal olursa onlardan özür dilemenizi istiyoruz. Bu zihinsel, fiziksel, duygusal ya da ruhsal suiistimal olabilir, ancak bilin ki eğer ışığınız bunu başkalarına getirirse, bu kutsal suiistimal ile karma yaratırsınız. Başkasından özür dileyerek ve ışığa hizmet sunarak, bunu anında iyileştirebilirsiniz, ışığınızla karma yaratmazsınız. Bu önemli bir öğretidir, bunu derin bir şekilde düşünmenizi istiyorum ve her sözün ışığınıza aktarıldığını bilin.

6. Tüm Işık işçileri ışığı sadece kendileri ve Dünya için almazlar, ayrıca ışığı Dünya üstündeki aileleri için de alırlar. Dünya üstünde her ailede, ailenin dönüşümünü başlatmayı seçen tek bir potansiyel ışık işçisi vardır. Siz bu ışık işçisisiniz ve size çok, birçok ruhun minnettar olduğunu söylüyoruz. Bu bir adanma ve hatırlama yolculuğudur, sevgililer. Işığa açılmanın kendi yollarında olan birçok ruhun, ışığı tutma ve taşımayı seçmek için orijinal can yakıcı bir yarayı salıverdiğini bilin. Eğer bu yarayı taşıyorsanız, bu yarayla ilgili ilişkide karmik affedilmeyi çağırmanızı istiyoruz, ki bu yaşamda acı yaratmayın, bu yaşamda bu yarayı kucaklayıp salıverin. Bir ruh olarak taşıyabileceğiniz yaralar sadece 1 ruh olarak sizin sorumluluğunuz değildir, ayrıca bir ruh olarak armağanlarınızın uyanışına geçiş kapısıdır. Eğer bir ruh olarak herhangi bir yara taşıyorsanız, bunları sevgiyle onurlandırın, onlar sevgiyle ortadan kaybolacaklardır. Sadece bir ruh kendi yarasını inkar ettiğinde, bu yarayla ilgili ruhun içinde korkular gittikçe büyür. Bir ruh olarak sahip olabileceğiniz herhangi bir yarayı sevgiyle onurlandırın ve bu yaraların kaldırılması için karmik affedilme isteyin ki, ruhunuzun ışığı ve sevgisi yaşamınızın her veçhesinde güçlü bir şekilde aksın.

7. Işıkla kutsal seremoni ışığı çağırmak ile ve ışıkla çalışan tüm varlıkları çağırmak ile başlar. Işığı çağırabileceğinizi ve bir ışık portalı açmak için ışıkla çalışan tüm varlıkları çağırabileceğinizi bilin. Bu, sizi destekleyen ve size getirilen ışığı güçlendiren Işık Ailesidir. Bunlar, canları ve ruhları ışıkla tamamen birleşmiş olan ışığın eski koruyucularıdır. Törenleriniz içinde, yardıma ihtiyaç duyan tüm ruhlar ışık portalına gelirler ve ışığın koruyucularından ilahi yardım ve şifa alırlar. İnşa ettiğiniz ve yarattığınız ışık portalının ışığın farklı ışınlarını çağırarak daha güçlü şekilde genişlemesini isteyebilirsiniz-mor, altın, beyaz, mavi, sarı, kırmızı, pembe, yeşil, gümüş, platin, opalesant (opal gibi parlak renkler saçan) yakut ışıklar ya da ışınlar-hepsi farklı şifa dağıtır. Sevgililer, ışığın birçok formu olduğunu ve her birinin bedeninizin, spritüel amaçlarınıza bağlanmak için, zihninizin ve ruhunuzun farklı parçalarını dengeleme ve iyileştirme gücüne sahip olduğunu bilin. Bu spritüel amaçlar ışıkla çalışmanıza rehberlik yapan ve ışığa daha tam olarak açılmanızı destekleyen şeylerdir. Işıkla çalıştığınız zaman, bir ışık portalının içinde spritüel armağanlarınızın ve güçlerinizin birçoğunu keşfetme gücüne sahip olduğunuzu bilin. Sadece deneyim aracılığıyla bu spritüel güçler ve armağanlar açılır. Sadece kendiniz aracılığıyla ışığı getirme deneyimi ve ışıkla çalışma ile, bu spritüel armağanlar ve güçler sizin içinizde açılır.

8. Şimdi ruh ve ışığın ruh ile ilişkisinden söz edeceğim. Işık, büyük ruhun kalbinden iletimdir/yayılımdır ve tüm ruhları birbirine bağlayan enerjidir. Kişi ışığı alırken, ruhunu ışıkla arındırır. Kişi ışığı taç çakrası aracılığıyla canına (spirit), bedenine ve Dünyaya çağırdığında, onun canı (spirit) ruhuyla birleşmeye başlar. Dönüşümü sağlamak ve canın ve ruhun birliğini sağlamak için, kişinin canını arındıran budur. Sevgililer, bu bir arınma işlemle iken, bu işlemle nefes almak önemlidir ve kişi ışığı çağırdığında, ışığı almak ve kasten, bilinçli olarak ışığa odaklanmak için ışığı içeriye solumalıdır. Bu ışık mor ya da beyaz ya da mavi olabilir. Size gelen ışığın rengine bağlı olarak farklı bir şey gerçekleşeceğini bilin. Eğer herhangi bir rengi olmayan saf ışığı çağırırsanız, en uygun ışığın size geleceğini bilin. En doğru ve en uygun ışığın sizde cisimlenmesini güçlendirmek için çağrınızda "benim için ilahi düzende" sözcüklerini kullanabilirsiniz.

9. Eğer ışığın size sunduğu lütfu almayı dilerseniz, lütuf sürekli olarak yaşamlarınızda olur, sevgililer. Lütuf düştüğünde kendisini incitmeyen bir çocuk yaratır, ya da bir çift için evlerini nasıl tutacaklarının ve yaratacaklarının derslerini öğrenemediklerinde evlerini kaybetmemelerini sağlar. Lütuf mücadele yerine rahatlıklar derslerinizi öğrenmeniz için sizi destekler, çünkü içinizde mücadelenin gerçekleşmesi gerekmez. Mücadele ışığa direnç ile ve yaşamda sevginin yolunu seçmeye direnç ile yaratılır. Lütuf Tanrı'nın, zorluk olmadan kendi derslerini öğrenmekte tüm ruhları desteklemek için sunduğu güçtür. Bazen lütuf bir varlığı iyileştirir, diğer zamanlarda, varlık, kendi bedeninin onu iyileştirebilmesi için lütfu alabilmek için kendisini iyileştirmelidir. Başka deyişle, ruh Tanrı'nın lütfunu almak için hazır olmayabilir, çünkü ruh bu lütfu hak etmediği inancını taşıyor olabilir. Tüm varlıklar lütfu hak ederler ve bir ışık işçisi olarak öğrenme yolunuzun rahat olması için ve yolunuzu dirençle sabote etmeyi seçmemeniz için ve yolunuza bilinçsiz enerjilerin çıkmaması için ruhlarınızın bu lütfu her gün istemesini, istiyorum. Işığı topraklamaya açılırken, kimi topraklanmamış ışık periyotları deneyimleyebilirsiniz. Bu sizin öğrenmeniz içindir. Kendi realitenizi yarattığını bilmenizi istiyoruz ve lütuf realitenizin yaratımı içinde öğreniminiz ve güçlenmeniz sırasında zorluğa sahip olmamanız için sizi desteklemek için buradadır. Lütfu/inayeti çağırın/isteyin sevgililer ve bilin ki siz lütfa layıksınız.

10. Işık çalışması çok basittir, sevgililer. Işığı çağırmakla başlar ve ışığı topraklamak ile biter, ancak ışık aracılığıyla sunulabilecek birçok şekiller de dağıtımlar vardır. Eğer ışığa kanal olmaya başlarsanız, ışıkla ilgili kendi öğreniminiz için ışığın size olağandışı deneyimler getirebileceğini bilin. Diğerleri, size bunun için nasıl yardım edileceğini bilmeyebilirler, çünkü onlar ışıkla ilgili bu tür deneyimleri yaşamamış olabilirler. Bilin ki, eğer olağan dışı bir fenomen deneyimliyorsanız, başınıza gelebilecek olağandışı durumları bütünleştirmekte sizi desteklemesi için direkt olarak Tanrı'yı çağırmanız tavsiye edilir. Sizin kendi Tanrı Varlığınız (Ben'im Varlığı)sizin kanalınızdır ve çağırabileceğiniz ışığa en yüksek bağlantıdır. Ayrıca sizi destekleyecek Işığın Kardeşleri vardır. Sizin kendi Tanrı Varlığınız bu ışık varlıklardan biridir, Tanrı Varlığınız (Ben'im Varlığı) en yüksek bağlantınızdır ve herhangi bir durumda daima size gelecektir. Bu sizin en büyük desteğinizdir ve Dünya Ana sizin için bundan sonraki en güçlü destektir. Bu Işık Ailesidir ve ruhsal aileniz etrafınızdadır. ışık işçilerinin sizi desteklemek için yanınızda olduğunu bilin, çünkü onların hepsi sizinle doğuyor. Onların her birine teşekkür etmeyi hatırlayın, lütuf ve rahatlık dolu bir hayat yaşarsınız. Teşekkür etmek çok önemlidir, çünkü bu sizin ışığı tam olarak toprakladığınızı gösterir, çünkü teşekkür etmek her zaman her töreni tamamlar.

11. Alçakgönüllülük ve kurban olma bilincinin olmaması şimdi gözden geçirmenizi istediğim 2 enerjidir. Alçakgönüllülük büyük zorluklar deneyimlemenize izin vermeyen enerjidir. Bahsettiğim bu büyük zorluk, kendileri aracılığıyla ışık getirdikleri zaman birçok ışık işçisinin karşılaştığı zorluktur, onların egoları, onlardan akan ışığın gücüyle büyümeye başlar. Bunun sadece ışık topraklanmamış olduğunda gerçekleştiğini ve kalp tarafından alınamadığını, zihin ve kalp arasında dengesizliğe neden olduğunu söylüyoruz. Büyük başlılık zihinde çok fazla ışık olmasından kaynaklanır ve kalbe yeterince ışık topraklanmaz. Bu üstünlük yaratır ve ruhu diğer tüm varlıkların kalplerinden ayırır. Bunun farkında olmanızı istiyoruz, çünkü bunun farkında olmazsanız sizin başınıza gelebilir. Yaşamlarında bir eğitim olarak, birçok ışık işçisinin bunu deneyimlediğini bilin, onlar kendilerini bu yaşamda başkalarının tapınacağı bir kaide üzerine yerleştirmeye başlarlar. Size, kendi kalbinizin tapınma yeriniz olduğunu söylüyoruz. Burada evrendeki her bir diğer varlıkla karşılaşırsınız ve tüm varlıklarla sevgiyi ve ışığı paylaşırsınız. Eğer bir başkasının kalbine tapınmayı seçerseniz, onlar tüm diğer varlıklardaki sevgi ve ışıkla karşılaşmanız için size köprü olacaktır. Bunu yapmak için bir köprüye gereksiniminiz yok, böylece, tapınmak için kaide üzerine oturtmuş olabileceğiniz tüm varlıklardan kaideden indirmenizi ya da bu zamanda kendiniz için yaratmış olabileceğiniz herhangi bir kaideden kendinizi indirmenizi istiyoruz. Bilinçliliğinizin ilerlemesi için, eğer bu sizin için varsa, bunu yapmaya gereksiniminiz var, çünkü eğer başınız kalbinizden daha büyükse bilinçliliğinizi gerçekten yükseltemezsiniz. Kaideler üstünde tapındıkları başka varlıklara sahip olan tüm varlıkların, ayrıca onlara kendi içlerinde ayrı ve daha değersiz hissettiren kurban olma modeline sahip olduklarını bilin. Eğer ışık sizden akarken, sizin için durum bu ise, sizi kurtarmaları için başkalarını çağıran daha da büyük bir kurban, daha büyük bir aktör olabilirsiniz. Bu Dünyada hiçbir ruhun kurtarılmaya gereksinimi olmadığını söylüyoruz. Gerçek şu ki, bu Dünya üstündeki tüm ruhlar uyanmaktadır. Bu, tüm ruhların kendi yaşamlarında mutluluğa sahip olmalarını yaratan, ışığa uyanıştır. Işık için berrak bir kanal olabilmeniz için kurban olma kalıplarınızı salıverin.

12. Huzur, Dünya üstündeki tüm varlıklar için elde edilebilir olan, doğuştan gelen bir haktır. Huzur/barış, sevginin huzurunda Dünyada ışığı topraklamak ile doğrulur. Sevgi tüm varlıkların kalplerini ve dünyayı doldurur ve Dünyanın tüm topluluklarına huzur getirir. Sevginin ve ışığın demirlendiği yerde, kalbinizde huzuru bulursunuz. Sadece tek bir ruhun sevgiyi ve ışığı kendi yaşamına demirlemesi ile, huzur/barış o ruhun sevgiyi ve ışığı demirlediği topluluğa geri döner. Sadece tek bir varlığın bunu seçmesi gerekir, kendi yaşamını buna adayan tek bir varlıktır. Bu bir üstadın doğumudur, tüm topluluklara yaymak için huzuru yaratabilen bir üstada dönüşen bir ruh. O varlığın 70 kilometre etrafında, huzur tüm varlıkların alanında tutulur. Yaşamınızı bir üstat olmaya dönüştürmeye adamayı düşünün. Sevgili kalpler, ışıkla çalışmak için bu 12 anahtar ışığı tamamen berrak olarak topraklamanıza yardım edebilir ve ışığı sizin için ilahi düzende yönlendirebilir. Bu ışığı ışığa uyanmakta olan başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Bu bilgiyi bir arada tutmanızı ve sizinle paylaştığımız bu ful bilgiyi paylaşmanızı istiyoruz. Bahsettiğim bu ışık çalışması "büyük çalışma" olarak da bilinir. Bir çok eski metinlerde, bu ışık çalışmasından bahsedilmiştir ve bu yüzyılın içinde ve geçen yüzyılın simya metinlerinde, buna "büyük çalışma" olarak bahsedilir. Bu çalışmanın tüm varlıklara hizmet ettiğini bilin, size de tüm varlıklar tarafından hizmet ediliyor. Sizi şimdi, sizin için en uygun şekilde ışık çalışmanıza açmak için destekleyecek kutsal bir dağıtımı (aktarımı) size sunacağız. Bu aktarım birliği deneyimleyen ruhunuzun, zihninizin ve bedeninizin tam desteğinde sizin için özel olarak kodlanmış olan bir enerjidir. Size verdiğimiz bu enerji, birliği almaya hazır olan ruhunuzun, zihninizin ve bedeninizin tüm parçalarını birleştirsin.

Şimdi size sunduğumuz bu enerjiyi almak için 10 dakika oturun ve bilin ki spritüel rehberleriniz bunu, sizin için hizmet eden Yükselmiş Üstatlardan direkt olarak size getirecektir.

Kutsanın,
Meryem Ana

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]