Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Hathor Mesajı

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Hathor Mesajı

(Okunma sayısı 1071 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4306
  • Profili Görüntüle

Hathor Mesajı

« : Mayıs 30, 2012, 11:17:12 ÖS »
Hathor Mesajı

Hathor Mesajı: Dünyanızı Aşın ve Dönüştürün
Tom Kenyon aracılığıyla, 14 Kasım 2007

Şu anda kendinizi bulduğunuz riskli, tehlikeli geçitle ilgili konuşmak istiyoruz. Bu durum bu yılın kalanında ve ayrıca 2008'de devam edecek.

Geçmiş iletişimlerimizde söylediklerimizin çoğu gerçekleşti ve hatta gelen yıllarda daha fazla Dünyasal değişiklikler, iklimsel değişiklikler, jeopolitik destabilizasyon ve ekosisteme tehditler ortaya çıkacak.

Daha önceki iletişimlerimizde sözünü ettiğimiz olasılıklardan biri Amerika ekonomisinin sıkıntıya girmesiydi. Bunu 2 yıl önce söyledik ve Kasım 2007'nin bunun gerçekleşeceği en olası son pencere olacağını belirtmiştik, gerçekte, bu gördüğümüz gibi ortaya çıkıyor. Fakat, durumun şu anda kavranandan daha kötü olduğunu söylemek istiyoruz, kendinizi zor finansal zamanlar için hazırlayın.

Fakat bahsettiğimiz riskli geçiş bu değildir. Daha çok duygusal yaşamınızdan söz ediyoruz, kalbinizin ve ruhunuzun yaşamından, çünkü sonraki birkaç yılda gerçekleşecek olayların hassas yüreklere sahip olan ve daha iyi bir dünya hayal edenleri duygusal olarak çarpacak olması (etkilemesi) tartışmasızdır.

Son mesajımızda insanlığın devam etmesinin (bazı şekillerde) şimdi garanti olduğunu belirttik. Bu (Dünyada insan yaşamının devam etmesi) 2007 yazından önceki durum değildi, fakat birçok varlığın çabaları aracılığıyla teraziler değişti. Maalesef bu sizin gezegeninizin spritüel arınmasından kaçabileceğiniz anlamına gelmiyor, ne de kurumlarınızın, kültürel varsayımlarınızı n ve ekonomilerinizin karşılaşacağı zor meydan okumalardan kaçamazsınız. Bunların hepsi kaygan kumun üzerine inşâ edildi ve geleceğin rüzgarları şimdi üzerinizde.

Yorumlarımızı 2 alana böldük: transandans (aşkınlık) ve dönüşüm. Yeniden yaratımın kaotik fazı başladığı zaman bu şimdi kendinizi içinde bulduğunuz fazdır tüm yapılar sorgulamaya gelir. Beklenen sonuçlara dayanarak hesaplanan yazgılar çözünür. Bu yoğun karışıklık ve ilksel korku duyguları ve düşmanlığın yükseldiği zamandır. Bunda işbaşında olan birçok kuvvetler var ve bunlardan bahsetmek istiyoruz.

Bu kaotik fazın parçası bilinçliliğin bir boyutundan diğer boyutuna geçişin basit sonucudur. Dünya ve insanlık 4. boyut bilinçliliğinden 5. boyut bilinçliliğine ilerlerken [5. boyut sizin kolektif olarak algıladığınız zaman ve uzay sınırlamalarının dışındadır] eski dünya ve yeni dünya arasında bir gerilim vardır. Siz şimdi tam bunun ortasındasınız.

Daha da çok insan spritüel anlayıştaki ani sıçramalarla tahrik edilen paradigmayı deneyimledikçe, eski dünya yıkılıyor. Yeni kültürel, politik ve ekonomik varsayımlarıyla yeni daha çiçek açmadı, sizler eski görüşlerin artık işlemediği, fakat yeni görüşlerin de daha kullanılabilir ifadelere geçmediği topraklardasınız. Bu boyut değişiminde deneyimlediğiniz zorlukların bir nedeni budur.

Fakat burada ayrıca bir diğer daha sinsi element oyunda. Hükmetmenin ve kontrolün eski dünyasının devam etmesini isteyen çıkar çevrelerinin kazançları var ve onlar bunu sağlama almak için her aracı kullanıyorlar.

Bahsettiğimiz kontrol türü o kadar yaygın ve toplumunuzun dokusunun dikkatten kaçacak kadar parçası olmuş ki, bunlar tam olarak sizi kontrol etmek isteyenlerin istedikleri şeyler. Bu tür kontrolden sorumlu olan tek bir kişi ya da tek bir grup yok. Bu birçok yönden ve birçok kaynaktan geliyor. Asla şüphelenmeyeceğiniz kaynaklardan geliyor, bunların arasında dini, politik ve ekonomik kurumlar var. Fakat sizi kontrol etme girişimleri burada bitmiyor. Dünyanızdaki manipülatif unsurların çoğu boyutlar arası ve galaksiler arası müdahalelerden (engellemeler) geliyor.

Fakat kaynaklarına bakmaksınız, kendi bencil amaçları için kaderinizi kontrol etmeye çalışanların günleri sayılı. 4. boyut bilinçliliğinden 5. boyut bilinçliliğine geçiş artık durdurulamaz, yeni günün şafağından kaçınılamaz. Dünyanızdaki bilinçliliğin ve Dünyanın kendisinin tekamülü dinamik bir geçişin ortasındadır ve sizle bunun hayatî bir parçasısınız.

Fakat, şu andaki 4. boyut realitesinden 5. boyuta (ve daha yükseğe) geçişin kolay olmayacağını anlamanızı istiyoruz. Boyut değişimi sırasında gerçekleşen asıl kaos nedeniyle ve dünyaya ait güçlerin ve de boyutlar arası ve galaksiler arası zekaların dünyanıza müdahalesi nedeniyle, geçiş çok daha zor olacaktır.

Bu, üstlendiğiniz eylemlerle geleceğinizdeki negatif olayları azaltamayacağınız anlamına gelmiyor. Yüksek boyutlara nazik kolektif geçişin olası olmadığı anlamına geliyor.

Doğasında telaşlandırıcı bilgi paylaşmaktan her zaman kaçındık, fakat değerlendirmelerimizde direkt ve samimi olmalıyız.

Belirttiğimiz gibi, bu yılın geri kalanı ve 2008 hem boyutsal değişimin yoğunlaşmasını ve hem de gezegensel manipülasyon ve kontrolün artışını gösteriyor. Bu paralel olay 5. boyut realitesinin başlangıcına geçiş ve insan ruhunu kontrol etmek için dünya çapındaki girişimler sanal ve gerçek savaş sürüklemesi çiftine ayrılacak. Gerçekte insan ruhu için bu savaş önceden başladı.

Tek bir insanın insanlığın kolektif kaderini hafifletmek için yapabileceği çok fazla bir şey yok. Fakat dünyayı büyük çapta hipnotize eden kolektif zihin kontrolü ve manipülasyonundan çıkarak, kendi kaderinizi bağımsız şekillerde etkileme olanağına sahipsiniz.

Bunu yapmanız için, kendi sınırlamalarınızı aşmanın bir yolunu bulmalısınız ve bununla size kurumlarınızın, hükümetlerinizin ve dinlerinizin empoze ettiği düşüncelerinizin sınırlamalarını kastediyoruz. Önünüzde ortaya çıkan ve görünmeyen manipülatörler tarafından gerçekleştirilen olayların insan bilinçliliğine yansıttığı korku ve terör mesajlarını aşmanın yollarını bulmalısınız. Eğer bu periyotta hayatta kalacaksanız, etrafınızda olanları ya da oluyor görünen şeyleri aşmalısınız. Kendi spritüel merkezinizi bulmalısınız.

Bunu yapmanın sihirli yolları yoktur. Her biriniz sizi kendi bilinçliliğinizin dingin noktasına, kendi ilahiliğinizin kavrayışına götürecek olan birçok yola sahipsiniz. Ve bu yerden kendinizi etrafınızda ortaya çıkan olaylardan daha kolay ayırabilirsiniz. Dünyayı aşmayı öğrenmek zorunda kalacaksınız. Bir zamanlar büyük spritüel öğretmenlerinizden biri şöyle demişti, “Dünyada ol, fakat dünyadan olma.” Bu, gelen zamanlarda çok iyi bir tavsiyedir.

Fakat, sadece kendinizi ayırmak ve dünyayı aşmak yeterli değildir. Ayrıca dünyayı dönüştürmelisiniz ve daha büyük dünyadan söz etmiyoruz, çünkü bu sizin etkileme yeteneğinizin ötesinde. Tam etrafınızda olan dünyayı kastediyoruz, lokal arkadaş topluluğunuz, sevdikleriniz ve ayaklarınızın altındaki dünya. Bahsettiğimiz dünya budur ve daha büyük dünya her tarafta kötüleşiyor ve çöküyor görünse bile dönüştürmeniz gereken dünya budur. Bu bir dereceye kadar spritüel üstatlık gerektirir. Bunun kolay olacağını söylemiyoruz, dünyanızı aşmanızın ve dönüştürmenizin gerekli olduğunu söylüyoruz, iğnenin deliğinden geçmek için her ikisini de yapmalısınız eşzamanlı olarak.

Kendinizi dünyanın haline bakıp ümidi/cesareti kırılmış bulduğunuzda, size tavsiyemiz bu kendine düşkünlüğü aşmak, manipülasyonu ve size yansıtılan izolasyon hissini aşmak, grup zihni formunu aşmaktır. Bu ustalık isteyen bir iştir, çünkü etrafınızda olabilecek ıstırabın ortasında bile kalbinizin sevincine giden kendi yolunuzu bulmalısınız. Gelen yıllarda spritüel olarak hassas bireylerin vazgeçme arzusu hissedecekleri zamanlar olacaktır. Bu kendinize yeniden ilham vermenin zamanıdır ve bunu nasıl yapacağınız size bağlıdır, fakat birkaç tavsiyemiz var.

Dikkatinizi kendinizden ve kendi problemlerinizden etrafınızdaki dünyaya, ayaklarınızın altındaki toprağa, bölgesel topluluklara, arkadaşlarınıza, etrafınızda yaşayan yabancılara, sevdiklerinize çevirin. İçinde yaşadığınız dünyayı daha iyi bir yer yapmak için yapabileceklerinizi keşfedin. Bu şeyler aslında çok basittir. Bir gülümseme, rahatlatıcı bir söz, park yerini başkasına bırakma olabilir; aç olan birine yemek vermek olabilir; televizyon denen zihin kontrol cihazını kapatmak olabilir ve çocuklarınızla ya da ev hayvanlarınızla oynamak olabilir. Bir ağaç dikmek olabilir. Tam önünüzdeki dünyayı etkileme fırsatları sonsuzdur ve o zaman dünyayı manipüle eden güçler dünyayı yıkmaya çalışırken bile yerel topluluğuna yeniden bağlandığınızı görürsünüz.

Basitlikte güç olduğu anlayın, bu nedenle mesajlarımız genellikle basit temellerle ilgilidir. Her zaman olduğu gibi, enerjisel istikrarsızlıklar yükselirken onlarla başa çıkmanın oldukça etkili bir yolu olarak Denge Holon'unu geliştirmenizi öneriyoruz.

Ayrıca bilinçli olarak minnettarlık ve takdir içinde yaşamanızı teşvik ediyoruz, çünkü bu duygusal hallerin yarattığı süptil harmonikler sizin için koruyucu olarak davranır ve dünya aşağıya doğru spirallense bile sizi yükseltir.

Kültürünüz ve ekonomileriniz zor zamanlardan geçse bile, yaşamınızdaki anları yakalayın. Etrafınızda gerçekleştiğini gördüğünüz olayları aşmak ve kendinizi ayırmak için kendi içinizdeki yeri bulun. Sonra belki, çok ilginç bir deneyiminiz olur. Kozmik şakayı görürsünüz ve gezegendeki tüm olan bitenler size yüksek bilinçliliğe hem ilginç hem de eğlenceli bir geçiş olarak görünür.

Fakat, şüphesiz bu eğlenceli olma hissi sadece 5. ve daha yüksek boyut bilinçliliğinin bakış noktasından görülebilir. Özellikle siz onlara kilitlendiğinizde, dualistik bir evrende ortaya çıkan durumların içsel mizahını görmek her zaman kolay değildir. Bu yüzden de dünyanızı aşmanız ona inandığınız şekliyle dünyanızı ve farkındalığın yüksek oktavına girmeniz için sizi teşvik ediyoruz. Olasılıklarla taşan yeni bir evren sizi bekliyor.

Hathorlar

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]