Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Celse 46 (27 Ağustos 1993)

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Celse 46 (27 Ağustos 1993)

(Okunma sayısı 1172 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4307
  • Profili Görüntüle

Celse 46 (27 Ağustos 1993)

« : Mayıs 28, 2012, 05:44:24 ÖS »
Celse 46 (27 Ağustos 1993)

Semiyum: İyi akşamlar dilerim. Suallerinize geçebilirsiniz.

Soru: İyi akşamlar. Şimdi oldukça size yakın bir bölgede, Aksaray' dayız. Herhalde bu bölgenin altında şehriniz vardır diye düşünüyorum, ne dersiniz?

Semiyum: Yanlış düşünmüyorsunuz. Bu bölgede çok önemli şehirlerimiz bulunmaktadır. Fakat konu yine de düşündüğünüz tarzda değildir. Yani tam anlamıyla "bu bölgenin altında bir şehir vardır" diye düşünmek doğru değildir. Çünkü genel olarak bütün bu bölge Agartha bölgesidir ve bu bölge içinde birkaç şehrimiz bulunmaktadır.

Soru: Kapıların olduğu bölgelerde Agartha alanı çoğalıyor mu, genişliyor mu, diğer bölgelere oranla efendim?

Semiyum: Evet genişlemektedir. Fakat bunun ciddi bir esprisi yoktur.

Soru: Bir celsemizde dünyada dolaşan Agarthalılardan bahsedilmişti ve bunların insanlara kendilerini belli etmeden dolaşmaları söz konusuydu. Bu nasıl oluyor efendim? Yani, şu bildiğimiz sokakta herhangi bir Agarthalı zaman zaman yürüyor diyebilir miyiz?

Semiyum: Diyebilirsiniz. Zaman zaman Agarthalılar bu şekilde dünyanın bütün bölgelerinde ve şehirlerinde bir maksat üzerine bulunmaktadır. Sizin onları tanımanız adeta imkansızdır. Bugüne kadar bir olay meydana gelmemiştir. Biz oldukça sizin zaman zaman başvurduğunuz kamufle edici tedbirleri almaktayız. Doğal olarak bizim gelişmiş uygarlığımızın imkanları ölçüsünde yapılan kamuflaj, bu kişileri adeta sizden biri durumuna sokmaktadır. Dolaysıyla sizler asla bu ayrımı yapabilecek durumda olmamaktasınız. fakat kimi bölgelerde kendi doğal halleriyle Agarthalı arkadaşlarımız, kardeşlerimiz dolaşmaktadır. Bu, fiziksel çekiciliğin dışında bir ayrıcalık yaratmamıştır. Onları gören insanlar gerçekten güzel insanlarla karşılaştıklarını düşünmüşler, bunların Agartha' dan gelen, başka medeniyete ait insanlar olabileceklerini akıllarına bile getirmemişlerdir. Çünkü dış görünüşümüz sizinkinden herhangi bir farklılık arz etmemektedir. Saç hususu ise tamamen farklıdır. Fakat dünyanızda da oldukça bizim gibi başında saçı olmayan insanlar çok fazladır.

Soru: Fakat şimdi tamamen saçsız bir Agarthalı bayanın insanlar arasında dolaştığını söyleyemezsiniz. O dikkati çeker diye düşünüyorum.

Semiyum: Haklısınız. Bu sözlerim daha çok erkekler içindi. Fakat bu tür örnekler çok olmuştur ve dünya insanlığının yaklaşımı yukarıda söylediğim şekilde olmuştur. Bayanlar için adeta saç ya da buna benzer bir şey kullanmak zaruridir ki, arkadaşlarımız bu tür kamufle edici unsurları sürekli kullanmaktadırlar. Fakat bunun ayırt edilmesine gerçekten imkan yoktur. Çünkü kamuflaj adeta mükemmeldir.

Soru: Peki kamuflajın dışında başka yollar var mı efendim?

Semiyum: Evet vardır. Bu sizin anlayışınıza uygun en basit ifade şeklidir. Bizler, sizlerin arasında görünmez bir hale rahatlıkla dolaşmaktayız. Sizleri görmekte, her şeyinizi en yakından incelemekte fakat size kendimizi göstermemekteyiz. Bir Agarthalının bir anda bulunduğu ortam içinde görünmez hale gelmesi zor bir şey değildir. Bunu hem kendi ruhsal gücüyle yapabileceği gibi, hem de elindeki alete düşüncesiyle anında komut vermek suretiyle vibrasyonel seviyesini bir derece yükselttiğinde, yani vücudunun moleküllerinin birbirinden bir parça ayırdığında sizler için Agarthalı o insan görünmez hale gelecektir. Fakat onun algılamasında ve gözlemlemesinde hiçbir değişiklik olmayacaktır. Bu çok sık kullanılan bir yoldur. Fakat bunu sizin fark etmeniz imkansızdır.

Soru: Zannedersem bunun dışında dünyanın herhangi bir yerini evinizden, odanızdan, kısaca Agartha' dan rahatlıkla, çok yönlü olarak gözlemleyebilme imkanına sahipsiniz efendim?

Semiyum: Bu, konunun bir başka boyutunu ihtiva eder.Sözleriniz doğrudur. Gelişmişlik düzeyimiz buna imkan vermektedir. Bu yüzden derle bizler, sizler hakkında, sizin daha bilemediğiniz pek çok şeyi bilmekte ve sizi yine aklınıza getiremediğiniz çok çeşitli yönlerden sürekli olarak incelemekteyiz. Bu konu, bahsettiğim gibi bizler için son derece önemlidir ve sırf bu amaca yönelik olarak geniş çalışma gruplarımız oluşmuştur. Bu çalışma grupları siz yeryüzüne gelmediğiniz andan itibaren sizleri sürekli olarak incelemekte, izlemekte ve zaman zaman da sizleri yine farkında olmadığınız bir şekilde hayra doğru yönlendirmektedirler.
Soru: Tabii Adem' den sonrayı kastediyorsunuz, öyle değil mi efendim?

Semiyum: Sizler için Adem' den sonrayı kastediyoruz. Fakat bundan milyon yıl önce de yeryüzünde yaşayanlar vardı. Onları her türlü incelemeye tabi tuttuk. Bugün de sizlerin dışında yine yeryüzünde yaşayanlar pek çok uygarlığı izlemeye ve incelemeye devam etmekteyiz. Bu maksatlarla hazırlanmış planlarımız, çalışma gruplarımız bulunmaktadır.

Soru: Şuurlu İnanç' ta bir bilgi vardı; "Bir dünyadan birçok dünyalar halinde istifade" konusuydu bu. Yani sizlerin, bizlerin dışında bu dünyada oldukça denizlerin altında olsun, dağların içinde, dışında olsun, gerek bu fiziki bedenlere yakın bedenlerle, gerekse bunun vibrasyonel olarak bir miktar üst ya da alt seviyelerdeki yapılaşmalar içinde de yaşayanlar var. Efendim buna bir sınır koymak mümkün mü?

Semiyum: Evet mümkündür. Sözlerinize katılıyorum. Fakat fizik bedenli yaşayanları konumuz içinde ele almak daha uygun olur. Bunun dışına çıktığınızda bir anlamda dünyanın da dışına çıkmış oluruz. Sizin dışınızda yine yeraltında, yeryüzünde dağların içinde, denizlerin altında pek çok yaşayan uygarlıklar vardır. Bunların bir kısmının gelişmişlik seviyesi ve şuur seviyesi sizden fazla, büyük bir kısmının ise sizden geridir. Dünyadan sorumlu olan ilahi âlem görevlileri tarafından siz insanlardan saklı tutulmaktadırlar. Zamanı geldiğinde bütün bu farklı yaşam biçimlerini tanıma imkanınız olacaktır. Bu konuda biz elimizdeki bilgilerin bir kısmını sizinle seve seve paylaşmaya hazırız.

Soru: Peki efendim daha önce konuşmuştuk: Yaklaşık 2.000.000 yıldır bu dünyadasınız, Agarthalılar olarak bu dünyada yaşıyorsunuz. Gelişmişlik seviyenize bağlı olarak Rab' bin emriyle yeraltına indiniz ve yeryüzünü bize bıraktınız. Fakat dünyaya gelmeden önce Agarthalılar neredeydi? Sözgelimi Samanyolu'ndaki bir başka gezegende miydiler efendim?

Semiyum: Aslına bakarsanız bir tek gezegenden bahsetmek doğru olmaz. Sayı söylemeyeyim fakat gerek Samanyolu içinde, gerekse Samanyolu'nun dışındaki kendi bedenimize uygun pek çok Agarthalılar bugün de vardırlar. Fakat tekrar vurguluyorum "Agarthalılar" ismi sadece bu dünyada yaşayan bizlere verilen isimdir. Atalarımızın yaşadığı diğer gezegenlerdeki isimler birbirinden farklıdır. Fakat bizce en önemli husus hepimizin insan olmamızda yatmaktadır.Bizler insanız ve insanlık çok geniş bir aile olarak kainatta pek çok fiziki gezegende yaşamaktadır. Bizim "A" ya da "B" gezegeninden geldiğimizi söylememizin şu anda ciddi bir önemi yoktur. Belki daha sonra hangi gezegenden buraya geldiğimizi söylemek imkanımız olacaktır.

Soru: Fakat o zaman şöyle söyleyeyim. Bütün kainatlardaki gezegenlerde yaşayan insan dediğimiz varlığın fiziki kalıbına birtakım farklılıklar var mı efendim?

Semiyum: Elbette vardır fakat bunlar onun "insan" olma vasfını zedelemeyecek ufak tefek farklılıklardır. Çok daha faklı bedenler vardır ve zaten onlar insan bedeni olmayıp konumuzun kapsamı dışındadırlar.

Soru: Peki efendim insanlık ilk kez kainatta bir fiziki gezegende mi üredi?

Semiyum: Bu soruya evet ya da hayır diye bir cevap vermek mümkün değildir. Çünkü konu sizin dünyasal düşüncenizin bir hayli ötesindedir.

Soru: Peki ne demek gerekir efendim?

Semiyum: Konu o kadar geniş kapsamlıdır ki, şu aşamada bundan bahsetmek bu konuya ışık tutmak açısından faydalı olmayacaktır. Daha ziyade bu, ruhsal çalışmaların konusuna girmektedir. Bizim konumuzun tamamen kapsamı dışındadır.

Soru: Efendim kısa bir celse oldu, daha bir 2 sorum olmakla birlikte konu bütünlüğü bozmamak için burada bırakmayı uygun buluyorum.

Semiyum: Bizce de uygundur. En kısa sürede görüşmek ümidiyle iyi geceler dilerim.

Kaynak: Agartha 2, Yazar: Ömer Sami Ayçiçek

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]