Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Celse 1 (2 Kasım 1991)

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Celse 1 (2 Kasım 1991)

(Okunma sayısı 1112 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4306
  • Profili Görüntüle

Celse 1 (2 Kasım 1991)

« : Mayıs 28, 2012, 05:38:54 ÖS »
Celse 1 (2 Kasım 1991)

Agarthalılar Rab'bin emriyle yeraltına inmiş ve yeryüzünü bize bırakmışlar. Bizim gelişmemizi izlemişler, bize yardım etmişler ve hala ediyorlar. Bu yüzden de bizim atalarımız sayılabilirler. Rehberim bu bilgileri verdikten sonra Onunla konuşmaya başladık. Kendisi bu görüşmeden daha önceden haberdar edilmiş. "Agartha" denilen uygarlığa ait biri. Adıysa Semiyun. Agarthalılar yeraltına inmişler ve orada yaşıyorlar. Fakat yeraltında yaşama bizim düşündüğümüz şekilde ilkel değil. Nasıl olsun? Onlar uygarlık olarak bizden çok ileride. Yeraltının, yerüstünün ve uzayın nimetlerinden yararlanıyorlar. Yiyeceklerini yeraltında yetiştiriyorlar. Fakat aynı Güneş' ten bizden çok daha fazla yararlanıyorlar. O'nun yaşadığı yerde de şimdi aynı gece fakat yerini söylemiyor. Et yemiyorlar. Aynı hayvan türleri onlarda da var. Güneş onlar için de, bizim için de aynı yerden doğup batıyor.Vibrasyonel seviyeleri bizimle aynı, yani göz ile görünebiliyorlar. fakat kendilerini insanlardan gizliyorlar. Bu zor ve sıkıcı bir durum değil. Başka gezegenlerle ilişki içindeler. Yönetimleri bir "Üstatlar Meclisi" ne bırakılmış. Onlarsa gerçekten çok değerli varlıklar ve hatasız çalışıyorlar. Alabildiğine özgürler. Evlilik kurumuna ihtiyaç göstermiyorlar, para kullanmıyorlar, bizim gibi sözleşmelere ihtiyaçları yok. Eğer biriyle yaşamak istiyorlarsa uzun süre ya da kısa bir süre bir arada oluyorlar. Şayet bu ilişkide çocuk doğurmaları gerekiyorsa bunu yapıyorlar ve çocuklarını yetiştiriyorlar. Bedenleri bizimkiyle hemen hemen aynı fakat hastalıklı değil, hastalanmıyorlar ve çok uzun süre bedenlerini genç tutabiliyorlar. Onlar bu dünyadan ayrıldıklarında rûhânî âlemin çok yukarı kısımlarına doğuyorlar. Zaten oralarla sürekli ilişki içindeler ve ölüm diye bir sorunları yok. Sürekli görüşme imkanlarına sahipler.

Bizim tarihimizi en ince noktasına kadar biliyorlar ve çok güçlü bir bilgi merkezleri var. Büyük değişim gerçekleştiğinde bizimle irtibata geçecekler ve yeni düzenin kurulmasında bize yardımcı olacaklar fakat kendi uygarlıklarına ait herhangi bir araç gereci bize vermeyecekler. Onu biz kendimiz hak ederek kazanacağız. Biz yaratacağız, üreteceğiz.

Şu anda nasıl aynı dünyada birlikte yaşıyorsak o zaman da birlikte yaşayacağız. Tek fark bizim onları artık bilmemiz olacak. Bu görüşmeleri zaman zaman tekrarlayacağız.

Ben Rehberim Galip'e, "öyle bir kişiyle görüşeyim ki, çok ileride kendisiyle yüz yüze görüşme yapma imkanımız olsun, bize yardıma gelecek grup içinden olsun" demiştim.

Aşağı yukarı böyle bir zâtla görüştüm. bunun o zaman faydası olacağı hükmünde birleştik. Zaman ise oynak, kesinlik söz konusu değil. Ellerinde dünya insanlığının durumuyla ilgili her türlü bilgi var. Bu olayın insanlık için en hayırlı şekilde gerçekleşmesini arzu ediyorlar. bu nedenle tarih 2000'den sonra kuvvetle ihtimal içinde fakat 2, 3, 4, 5 bu değişebilir. Çünkü insanlığın durumu sürekli değişiyor.

Bizler cehennemin tam içinde yaşıyormuşuz. Fakat artık bu cehennem kendi uygarlıklarını da etkilemeye başlamış ki, buna müsaade edilmeyecek.

Daha sonra görüşmek umuduyla kendisine teşekkür ettik ve Celsemizi kapattık.[1]

Kaynaklar

[1] Agartha 1, Yazar: Ömer Sami Ayçiçek

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]