Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Boyutlar Arası İnsan

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Boyutlar Arası İnsan

(Okunma sayısı 1216 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4307
  • Profili Görüntüle

Boyutlar Arası İnsan

« : Mayıs 30, 2012, 11:16:25 ÖS »
Boyutlar Arası İnsan
Lee Carroll

KRYON'un Medyum / Yazar Lee Carroll kanalıyla verdiği bilgiler

Sevgili dostlarımız, bizim Şimdi Çağ'ı-Yeni Çağ dediğimiz yeni bir boyutun öncüleri olarak, eskileri bırakmayı ve gezegeninizde yeni-yi inşâ etmeyi kendi özgür iradenizle seçtiniz.Yaşadığınız bu gezegen özgür irade gezegenidir ve rayları siz döşüyorsunuz. Sizler hep birlikte el ele bu eşiği geçmeyi istediniz ve her gün bunu yaratıyorsunuz. Artık, insan ırkının yok olması, kısa ömürler, karmik nitelikler ve almanız gereken dersler geçmişte kalmıştır. Bu yeni enerji barış ve huzur içinde bir gezegen potansiyelini sunar.

Sizlerin Dünya üstünde her gün birlikte yaşadığınız, fakat göremediğiniz yada anlayamadığınız şeylerden biri de Manyetiklerdir. Gezegenin manyetik alanı, bedenin hücresel yapısına- bir iletişim içinde- bilgi damgalar. Yakında bilim insanlarınız bunun nasıl işlediğini göreceklerdir. Kendi manyetik alanınızı birlikte taşımadan bir gezegenden diğerine gidemeyeceğiniz olgusu da anlaşılacaktır. Çünkü, Dünya'nın magnetik alanı yaşamı destekler. O, tablonun bir parçasıdır ve biyolojinizin de bir parçasıdır. Artık bilim insanlarınız atomun boyutlar arası olduğunu kabul ettiler, fakat onlar boyutların 11 olduğunu düşünüyorlar ve bir boyutu gözden kaçırıyorlar, 0'ı boyut olarak saymıyorlar.

Yakında gezegendeki tüm maddenin özünde 12 boyut olduğu anlaşılacaktır. Sizler insan genomunun haritasını çıkardınız. Bu, insanın karbon kopyasıdır, en azından kimyasal olarak görebileceğiniz bölümüdür. Yakında sizler, bu karbon kopyanın genel tablosunu ve kodlamayı göreceksiniz ve insan genomunun şifresi çözüldüğünde DNA'nın da 2 boyutlu değil, 12 boyutlu olduğu ortaya çıkacaktır. Bu boyutlar arası kalıplar, karma, yaşam dersleri, eski kimliğinizin damgası, ruhsal kontratınız ve astrolojik manyetik niteliklerinizdir. Doğumunuzun enerjisi, günü, saati, anı, güneş sisteminin o andaki konumu-hepsi DNA'nın kimyasal değil, manyetik bölümünde damgalanmıştır. O, yerçekimi ve zamanın çevresinde sarılıdır ve biliminiz bunu keşfedecektir. Zeki- DNA'nın, bu şifresinin keşfiyle bilim, yalnızca bildiği ve olduğu gibi kabul ettiği evrim sürecinin çerçevesi içinde, kendi kendisini yaratmış olamayacak kadar mükemmel bir şeyi görmekle kalmayacak, bulmacanın kodunu da görecektir. Sevgili İnsan, unutmayın ki madde ve yaşam ayrılmaz bir bütündür ve her ikisi de evrenler gibi boyutsaldır.

Sizler, kendinizi bulmaya daha çok yaklaştıkça, eşiğe de yaklaşıyorsunuz, boyutsallığınızı keşfetme ve gezegeninizde boyutlar arası yeni bir yaşamı kurma yolunda hızla ilerlemektesiniz. Kutunun dışına çıkmaya ve olağanüstü keşiflere hazır olun, mezuniyetiniz çok yakındır.

Kryon Kimdir?
Alıntı: Kryon “yeni çağ”ın yüksek enerjisine girmemize yardımcı olmak için hâlen dünyada bulunan bilgelik ve sevgi dolu bir varlıktır. Kryon'un sözleri, birçok yaşamı değiştirmiş ve iç varlığımızdaki karanlık köşelere ışık ve sevgi getirmiştir.
Kaynak: Yuvaya Yolculuk-Kryon-Akaşa Yayınları-2000
Alıntı: "Merhaba! Ben manyetik hizmetten, Kryon'um. Her birinizi yürekten seviyorum! Eğer siz bu iletişimi okuma noktasına getirilmişseniz, doğru zamanda doğru yerdesiniz demektir. Lütfen devam edin. Ben direkt olarak size, tek tek her birinize hitap ediyorum.

Ben manyetik hizmettenim. Bu size 2 şey ifade eder ve ben ikincisiyle başlayacağım: hizmet. Ben bir hizmet varlığıyım. Ben asla insan, ya da Kryon'dan başka bir şey olmadım. Benim tüm amacım, evrenin her yanındaki, sizin gibi varlıkların bulunduğu “okullara” özel ve belirli bir kapasitede hizmet etmektir. Çeşitli düzeylerde birçok okul vardır ki bunların bazıları sizinkinden düşük, kimileri de yüksek okullardır."
Kaynak: Bitiş Zamanı-Kryon-Akaşa Yayınları

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]