Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Arkturuslular'dan Yüksek Öncelikli Bir Mesaj

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Arkturuslular'dan Yüksek Öncelikli Bir Mesaj

(Okunma sayısı 1329 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4306
  • Profili Görüntüle

Arkturuslular'dan Yüksek Öncelikli Bir Mesaj

« : Mayıs 30, 2012, 11:13:29 ÖS »
Arkturuslular'dan Yüksek Öncelikli Bir Mesaj

Judith Moore ve Sean Sands

Judith. Bana Dünya'nın bir tür zaman eğrilmesinden geçtiğini ve zaman alanlarının tam şimdi akışta olduğunu ve Arkturusluların düzenleyici bir alan yerleştirmek zorunda kaldıklarını anlatıyorlar. Gezegenin etrafında 4 Ana gemi görebiliyorum. Onlar gezegenin üzerine, parçacıkların birleşmesine yardim eden bir enerji cihazı koydular. Bunlar parçacık alanlarının birleşmesine yardim ediyor. Dünya, kütle ve maddenin içinde geçtiği kritik bir noktada. Biz, proton ve nötronlardan birbirine bağlı tutulduğu ve elektronlardan oluşan moleküllerle, bir foton enerjisi yolundan geçiş aşamasındayız. Kohezyon (birleşme) alanı denilen bir şey var ve bu sayede; bir elektromanyetik alanda proton ve nötronlar birbirlerine bağlı dururlar. Manyetizmin doğası, bir hızlanma sürecine girdi ve bastan yaratım toptan değişimi (transmugenative metamorfosis) sözcüğünü işitiyorum ki, biz o kritik noktadayız. Bu değişim modelinde tüm matematik olasılık ile, protonlar ve nötronlardaki elektriksel yüklerin değişimi, kütle ve maddenin istikrarsızlığına neden olur ve işte böylece biz de, gezegenlere özgü kaotik enerjinin zirvesindeyiz. Onlar bu dengeleme için, büyük gemilere sahipler. 4 tane görebiliyorum, bunlar ana gemiden bile daha büyük, bunlar uzay istasyonları ya da öyle bir şey. Bunlar çok büyük ve örtülü, fakat ordalar. İnsanlar uydularla bile göremiyorlar, onlar orada kendi ekipmanlarına sahip olabilirler. Bu güç alanına nerede sahip olduklarını görebiliyorum ve onlar bunu kutuplardan ve ekvatordan yansıtıyor, gezegenin etrafındaki bu güç alanı dengede kalmamıza yardim ediyor. Fakat, bana şimdi ve Temmuz'un başlangıcı arasında kimi büyük Dünyasal değişimlerin olasılığının çok yüksek olduğunu söylüyorlar. Biz bunu hücresel seviyede hissediyoruz ve onlar bana kaos faktörünün zirvede olduğunu söylüyorlar. Hücrelerimizde moleküler seviyede bunu hissediyoruz ve onlar da kimi anormalliklerin rapor edileceğini söylüyorlar ve bu normal olmayan hayvanların doğması olabilir ve belki doğum kusurlarının olasılığının olacağı bir zaman olacak.

Hamileliğin belli aşamasında olan kadınlarda, DNA fiziksel beden için haritayı oluştururken, elektron parçacıklarının yollarını şaşırmaları. Bu, doğan bebeklerde ve hayvanlarda kimi garip şeylere neden olabilir, çünkü bu başlıca 1. trimester döneminde olanlar için olacaktır, çünkü bu DNA haritasının gelmesi için asil kritik zamandır. Böylece, onlar özel bir tür enerjiye odaklanıyor, bu congenative embriyonik restoration (embriyonun aniden ve yeniden düzeltilmesi) alanları olarak adlandırılıyor ve bir tür özel enerjidir. Onlar uzay istasyonlarından bunu yansıtıyorlar.

S. Gezegenin hizalanma içinde takip ettiği bir vuruş tesis ettiğiniz yerde bindirme fikri.

J. Kozmik annenin kalbi. Bu embriyoyu stabilize etmeye yardim ediyor, çünkü bu tam şimdi gerçeklesen şeyle ilgili risklerden biri; elektromanyetik alanların bu karışıklığıyla embriyonik gelişim aşamasından dolayı. Bu yüzden de bunu

e-postayla aktarmamın önemli olduğu söylendi ve farkında olan bizlerin kendimizi evlerdeki paratonerler gibi, topraklayıcı çubuklara benzer şekilde imgelememiz isteniyor, bizler dengeleyici enerji alanlarının iletkenleriyiz ve kişiler arası ilişkilerde birçok rahatsızlıklar olacağının farkında olmamız isteniyor, çünkü tam şimdi, zaman alanlarının ve elektron parçacıklarının çok güçlü bir akışı var.

Görünen o ki, realiteyi sabit tutan hologram dengededir, fakat bu sağlam alanların mevcudiyetine rağmen, şimdilerde bu hologramın kimi kısımlarının dengesizliğe gittiği hissediliyor. Bunu anlatabilmenin bir yolu, bir sinemada, filmin tam ortasında fokus bozulduğunda, her şeyin bulanık görünmesidir. İşte tam şimdi, hologramın dengede olmayan alanları var. Alanın çoğunluğu dengededir ve bu dengeli alan bizi yayılmaktan/saçılmaktan korumak için yeterlidir, fakat algıladığımız realitemize ait hologramın dengede olmayan ve sapmaya yatkın olan, oldukça büyük bölgeleri var.

S. bulanık olan alanlar dünyasal değişimlere maruz kalacak olan alanlardır.

J. Doğru.

S. Kuzey Amerika'nın batı sahilinin bulanık olduğunu görüyor musun ?

J. Evet, çoğu zaman. Bunu yazmamız ve sonra web sitemize koymamız lazım, çünkü farkında olanlarımız, evrenin kalp atışına uyumlayan, bu enerji için iletkenler olabilir. Çünkü tam şimdi biz beşikteki bebek gibiyiz ve Arkturuslular bu güç alanını yayıyorlar, bu Evrenin kalp atisidir. Bunun niyeti elektron parçacıklarının yeniden yollarını bulmalarına yardımcı olmak için ritmi tesis etmektir, çünkü bu evrenin kalp atisinin dengeleyici enerjisidir. Tam şimdi gezegene harmonik bir dalgada gönderilmektedir ve farkında olanlarımız bu enerjinin gezegeni dengelemesine yardim etmek için topraklayıcı çubuklar olabilirler. Bu bilginin, mümkün olduğunca çabuk, insanlara ulaşması gerekiyor. Onlar, acil sözcüğünü kullanmadıklarını, ancak yüksek öncelikli sözcüğünü kullandıklarını söylüyorlar. Bu haberi mümkün olduğunca birçok insana ulaştırın. Onların bize yol gösterdiği şey, dengeleyici enerjinin varlığına dair, mesajı; telepatik olarak her şeye iletmek için kendi bedenlerimizdeki elektron
alanlarımız kanalıyla iletişim kurmaya niyet etmemizdir. Yaşamın webini düşünün, hepimiz birbirimize bağlıyız. Eğer kendimize mikro kozmos, gezegenimize ve tüm insanlığa da makro kozmos olarak odaklanabilirsek, kendi mikro kozmosumuzda denge yaratabilen herhangi birimiz, makro kozmosun dengede olmasına yardımcı olacaktır.

Fakat meydan okuma su ki, dengesizlik tam şimdi; olağanüstü yüksektir. Cesaretli olalım ve sadece dengeleyici huzurlu enerjiye odaklanmış kalalım ve hücrelerimizin geçişi yapabilmesini teşvik etmek için hücrelerimizle telepatik olarak iletişim kuralım. Tam şimdi hepimizden Dünya'nın doğumunun ebeleri olmamız isteniyor. Aynen bir ebenin ya da doğum yardımcısının anneye nefes alması için yardımcı olması gibi, doğumun düzgün ve nazik ve dengeli olmasını teşvik ederek kendi mikro kozmik yörünge alanlarımıza, kendi hücrelerimize bunu yapmalıyız, çünkü gezegen üstünde aşırı dengesizlik noktasındayız.

S.M. Tsunami'nin Dünya Ana'nın doğum sürecinde suların yarılmasına benzediğinden bahsetti.

J. Evet. Bu, M. den aldığın bilgiyle tutarlı.

Çeviri; Saffet

Çeviri Teknik Destek; Sevki & Arif

(Yahoo e-mail gruplarından alıntı.)

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]