Gizliilimler.tr.gg

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Kuantum Fiziği, Takyonlar ve Anti-zaman

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

(Okunma sayısı 1297 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
  • Profili Görüntüle

« : Ağustos 07, 2014, 02:19:50 ÖÖ »
Hazırlayan: Akhenaton

Gerçekten de gördüğümüz bâzı rüyâlar anti-zaman âleminden farksız oluyor. Ne dersiniz? Yoksa, vücûdumuzun maddesi yatakta iken, onun bir takyon kopyası uyurken, mânası lükson duvarını aşıyor olabilir mi? Eğer böyle oluyorsa, akla başka sorular da geliyor: Rüyâda iken bâzen ölmüş yakınlarımızı sevdiklerimizi görüyor, onlarla birlikte bulunuyor, konuşuyor, sohbet ediyoruz. Acabâ, ölümle insanoğlunun rûhu, anti-zaman âlemine mi göç etmektedir? Ruh denilen cevher, ışık hızından daha hızlı seyreden, başka bir ifâdeyle sonsuz hıza sahip olan, ve bundan dolayı, referans sistemimize göre, her an her yerde bulunabilen çok seyyal özel bir takyon mudur? Ya da rüyâlarımız, antizaman evrenine açılan pencereler midir? Bunlar şimdilik sorularla gündeme gelen gerçeklerin birer yansımasıdır. Bu soruların gerçek cevaplarını bakalım gelecekte bilim verebilecek midir? Burada hemen şunu belirtmek lâzımdır ki, zaman verebilecek midir?

Yazının Devamı >>

facebookta paylaş

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]