Gizliilimler.tr.gg

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Arakan KANIYOR...

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Arakan KANIYOR...

(Okunma sayısı 89 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Altaytigin
Süper Moderatör
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
Ruh Hali: Huzurlu
Rep Puanı: 137
Üye No: 793
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Akhepedia Üyesi

• Profili Görüntüle

Arakan KANIYOR...

« : Eylül 08, 2017, 06:54:12 ÖS »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2CKDiY-j1_c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2CKDiY-j1_c</a>

ARAKAN KANIYOR…

‘KAHPE FELEK SANA N'ETTİM N'EYLEDİM
ATTIN GURBET ELE PARELERİMİ
AKİBETİ BENİ SILAMDAN ETTİN
KESTİN MÜMKÜNÜMÜ ÇARELERİMİ’

‘İnsanı sevmek’ sevdaların, saygıların, minnet duygularının temeli, zirvesi, olmazsa olmazıdır.
İnsanı, vicdanları olup olmadığını bilmediğimiz hayvanlar bile sevip sayarken; annesini avladıktan sonra şempanze yavrusunu korumak için olağanüstü bir çaba sarf eden leoparı hatırlayıp bir de insan kılığındaki mahlûkatı gördükçe içimiz kanıyor.  

Tıpkı AraKAN’da olduğu gibi vahşileşmiş, hayvan demeyeceğim, yukarıda vahşi bildiğimiz hayvanın bile ufacık bir yavruyu nasıl koruduğuna değindim, insan görünümlü ucubelerin, sadece Müslüman oldukları için yaptıkları zulme, işkencelere, baş kesip oluk oluk kan akıtmalarına, yakıp yıkmalarına hangi vicdan, hangi insan susarak razı olabilir?
Hangi insan, gözlerini kapatıp sağırları oynayarak canhıraş feryatları duymazdan gelebilir?
Hangi insan, gökyüzünü saran insan kokulu dumanları görmezden gelebilir?
Hangi insan, içindekilerle yakılan evlerin feryadını, narını yüreğinde hissetmeyebilir?

Diğer yarımız olan kadınları, insanlığın geleceği olan çocukları göz göre göre katletmek…
Yetişkin erkekleri tekmelerle, bıçaklarla, yerlerde sürüyerek, kafatasını patlatarak, göğüs kemiklerini kırarak, kurşunlara hedef yaparak katletmek…
Ormanlarda aç susuz bırakıp canlı hedef olarak avlamak…
Açlıktan, susuzluktan, hastalıktan, çaresizlikten bitap düşerek can verenlerin ölümünü zevkle seyretmek…

Eyyy medeni(!) Avrupa!
Neredesin?

Eyyy dünyanın bir numarası, güçlüleri!
Neredesiniz?

Eyyy keyifleri için fütursuzca ve hesapsızca para harcayan Müslüman ülkeler!
Neden ses vermezsiniz?

Eyyy İslam âlemi!
Sizler neredesiniz?

Eyyy insanlık âlemi!
Neredesin?

İnsanlar sağır, insanlar kör, insanlar vicdansız…
Dünya sessiz…

Maalesef yine Müslümanlar katledilmekte.

İnsan insanı görmeyecek, duymayacak, yaşatmayacaksa zalimin zulmünden Allah’a sığınırız.

EDEN BULSUN!..

Altay Tigin
08 Eylül 2017

facebookta paylaş

Nice dostlar gördük, içten gülen, güldüren
Nice dostlar gördük, dıştan gülen, öldüren…

Sayfa: [1]