Gizliilimler.tr.gg

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Fringe'nin Gizli Sembolleri

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Sayfa: 1 2 [3]  Hepsi
*GönderenKonu:

Fringe'nin Gizli Sembolleri

(Okunma sayısı 32488 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
  • Profili Görüntüle

Ynt: Fringe'nin Gizli Sembolleri

« Yanıtla #20 : Ağustos 26, 2013, 12:01:53 ÖS »
Aslında o sayfalar site ilk açılışında çalışıyordu.Sonra Google, "movies" bölümünü kapattı. Facebook, videolarını site sahiplerine kapattı vs vs. Mesela şu anda Fringe dizisi, vk.com videoları. O site de kapatılırsa ya da üsttekilere benzer bir tutum içine girerse, artık Fringe videoları da çalışmayacak. Youtube videoları ie en fazla 1 ay dayanıyor, sonra tack... videoyu siliyorlar. Bu yüzden ömrü en fazla 6 ay olan uygulamalar için pek uğraşmıyorum. Film siteleri uğraşır, çünkü tek ilgilecekleri konu odur. Sürekli videoların yerine yenisini koyarlar. Ama bu site de film sitesi değil. Sadece hoşuma giden diziler (mesela Ezel'i de eklemiştim) ayrıcalık yapıyorum.

facebookta paylaş

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Çevrimdışı Gül
Süper Moderatör
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
Ruh Hali: Fikirci
Rep Puanı: 165
Üye No: 772
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
♥ بسمللهرهمنرهم ♥ C¤ ♥

• Profili Görüntüle

« Yanıtla #21 : Ağustos 26, 2013, 12:23:24 ÖS »
Sitede değişik yerleri keşfetmeyi seviyorum... Yazılar kadar, faklı katagorileri incelemek, güzel oluyor... Sinema bölümünün böyle olmasına üzüldüm, seyretmek isterdim... Fringe'yi seyredemedim.. Malum   ::) Ezel ve Kurtlar vadisi gibi diziler de alanıma girmiyor fakat farklı alanlarda film seçeneği yelpazesi oluşursa,  biz de seyrederiz belki...

Sukut'um, kan ve şiddet görüntüleri hemen hemen her filmin temasına işlenmiş ama hassas yapılara dokunuyor. Ben de seyredemiyorum... Haberlerde ki gerçek görüntülerin etkisinden çıkmam bile öylesine zor oluyor ki.. Empati ötesi bir bağ kuruyorum sanırım... Olayı yaşıyorum desem yalan olmaz... Bu sebepten film, romantik komedi ve duygu bazında olunca etkisi hoş oluyor..

Çevrimdışı @Bircan
Süper Moderatör
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
Ruh Hali: Huzurlu
Rep Puanı: 430
Üye No: 762
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
♥Kaderini kabullenirsen, rehberin olur...♥

• Profili Görüntüle

« Yanıtla #22 : Şubat 21, 2014, 08:08:25 ÖS »
Ben Fringe ve Genç kurt dizileri üzerine dizi tanımıyorum. Hassasmıyım? Ewet ama eğer sürüklüyor ve sevmişsem izlerim her ne olursa olsun :)

Bir çırpıda izlemiştim ve evde hayat durmuştu...

Bir kaç yıl içinde yeniden izlerim :)

Ben gizemi seviyorum....

♥'Hiç kimse sizin yazdığınız bir şeyi, düşündüğünüz gibi okumaz.'♥

Sayfa: 1 2 [3]  Hepsi