Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Bebeklere Göre Burç Özellikleri

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Bebeklere Göre Burç Özellikleri

(Okunma sayısı 1605 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4306
  • Profili Görüntüle

Bebeklere Göre Burç Özellikleri

« : Mayıs 29, 2012, 02:40:00 ÖS »
Bebeklere Göre Burç Özellikleri

Akrep: Akrep bebekleri çok hırslı ve mücadelecidirler. Sürekli kazanma arzusu olduğundan hayatî bir savaş alanına benzer. Oldukça sert ve soğuk görünüşlüdürler. Çabuk öfkelenirler. Fakat sevdikleri insanlara çok bağlıdırlar. Zekidirler. Baskıdan hoşlanmaz, ters tepki gösterirler. Ona istediklerinizi yaptırmak hayli güç olacaktır.

Aslan: Çok hareketli ve özgürlüğüne oldukça düşkün bebeklerdir. Emir almayı ve engellenmeyi hiç sevmezler. Çok gururludur, pohpohlanmaya bayılır. Sempatik, zeki ve cömerttirler. Fakat dikkatli olun; Aslan'ın çekiciliğine kapılıp onun kölesi olabilirsiniz. Ona baskı yapmadan sınırları öğretmeniz gerekecektir. Öğrenmeye pek de hevesli olmayan bu bebeği överek ve rekabet duygusunu hissettirerek yola getirebilirsiniz.

Balık: Balık bebeklerinin hayal gücü hiç kimsede yoktur. Onlar hayalle gerçeği karıştıracak kadar hayal kurarlar. Çok hassas ve duygusaldırlar. Kırıldılar mı eskiye dönmeleri çok zordur. Sakin görünüşlüdürler fakat hayal dünyalarında fırtınalar kopar. Sempatikliğini kullanarak size her şeyi yaptırabilir. O, gerçek yaşama adapte olmakta zorlanacağından, yeteneklerini keşfedip yönlendirmek de size düşüyor. Sürekli teşvik edin, bu onu başarıya götürecektir.

Başak: Arkadaş canlısı, güvenilir, becerikli, titiz ve düzenli bebeklerdir. Ağırbaşlı ve sakindir. Ailesine düşkündür. Edebiyat ve sanata ilgi duyar. Duygularından çok mantığına güvenir. Sevgi isteğini pek gösteremeyen bu bebeğe siz şefkatle yaklaşmalı ve sevdiğinizi belli etmelisiniz. Araştırma, inceleme merakı olan başak bebekleri okul hayatında da genelde başarılı olurlar.

Boğa: Boğa bebekleri oldukça sağlıklı ve güçlü bebeklerdir. Bu sadece fiziksel olarak değil ruhsal açıdan da böyledir. Çabuk yıkılmazlar. Oldukça düzenli, espritüel ve biraz da yaramazdırlar. Tabii inatçı olduklarını da unutmamak gerekir. Genelde hayatta başarılı olurlar. Hafızaları güçlüdür, öğrendiklerini kolay kolay unutmazlar. Büyüyünce sakin ve çok iyi bir ev erkeği/kadını olurlar. Eşleri yaşadı. ..

İkizler: İkizler bebeği oldukça hareketlidir. Bütün gün peşinde koşmaktan canınız çıkabilir. Sakin olun ve özgürlüğünü kısıtlamaya kalkmayın; çünkü bu onu deli eder. Çok zeki ve espritüel olan bu bebeklerin hayal güçleri de çok yüksektir. Her şeyi çok çabuk öğrenen ikizler bebeği ne yazık ki sebatkar değildir, çabuk sıkılır. Ayrıca yabancı dile yatkındır. Bu konuya yönlendirmek uygun olur.

Koç: Koç bebeği, dikkatleri üzerine çekmeye bayılır. Bunun için her yolu dener. Sabırsız ve acelecidir. Büyük olasılıkla erken yürüyüp erken konuşacaktır. Oldukça inatçıdır. Hayal gücü çok geniştir. İdealisttir. Başarılı olmasını sağlamak için onu destekleyin, sık sık övün. Sert mizaçlı ve biraz da asidir. Göstereceğiniz yoğun sevgi ve şefkat onun bu sert ve asi yapısını biraz olsun yumuşatacaktır. İşiniz biraz zor. Size kolay gelsin.

Kova: Kova bebekleri bağımsızlıklarına düşkündürler. Entelektüel bir yapıya sahiptirler. Arkadaşlık etmeyi, konuşmayı, tartışmayı çok severler. Kendilerine has düşünceleriyle çoğu zaman karsılarındakini şaşırtırlar. Genelde sakin görünürler fakat güvenmemek gerekir, her an her şey olabilir. Okul yaşamındaki disiplin ve monotonluk onu sıksa da arkadaş edinme hevesi onu okula bağlayacaktır. Zekası sayesinde genelde başarılı bir öğrenci olurlar. Bu arada inatlarını da yadsımamak gerekir.

Oğlak: Oğlak bebekleri, romantik, azimli, evine düşkün, çalışkan ve uysal bebeklerdir. Uysal olmasına uysaldırlar fakat bir de istedikleri olmayınca görün:keçi inadıdır onlarınki. Annesinin dizinin dibinden ayrılmaz. Bu büyüyünce de böyle olacaktır. Belki yavaş öğrenir fakat çok sebatkar ve isteklidir. Sorumluluk sahibi ve çalışkandır. Bir o kadar da mütevazıdır. Övünmeyi sevmez. Romantizmi onun daha küçük yaşlarda aşk peşinde koşmasına neden olacaktır. Gençlik hatalarına dikkat edin.

Terazi: İyi kalpli, sevimli, çok hassas ve bir okadır da kararsız bebeklerdir. Seçim yapmak zorunda kalmak onları strese sokar. Temiz ve düzenlidirler. Sanata yetenekleri vardır. Sakin ve huzurlu bir ortam arzularlar. Yüksek sesle konuşmalara bile tahammül edemezler.

Yay: Neşeli, sevecen, arkadaş canlısı, uysal bebeklerdir. Çok dürüsttürler. Oldukça meraklı ve araştırmacıdırlar. Tüm bu güzel özelliklerin yanında ne yazık ki çok savurgandırlar. Parayı kullanmayı bilmez, hep parasız kalırlar. Rahatlarına çok düşkündürler. Formaliteleri sevmezler. Hayatta başarılı olmasını istiyorsanız onu sürekli desteklemeli ve takdir etmelisiniz.

Yengeç: Yengeç bebekleri çok sevimlidirler. Belirgin ve komik mimikleri vardır. Sürekli şefkat ister. Onu sık sık öpüp kucaklayın. Duygu dünyası çok geniştir. Adeta hayal âleminde yaşar. Hayalleri gerçekleşmediğindeyse sessizleşir ve içine kapanır. Bu bebekler kendilerini çok uzun süre oyalayabilirler. Bu yüzden anneleri bir bakıma şanslıdır. Nostaljik bir yapıya sahip alışkanlıklarına bağlı bebeklerdir.

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]