Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

Gizli Belgeler (Majestik Belgesi)

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

Gizli Belgeler (Majestik Belgesi)

(Okunma sayısı 1470 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.


Çevrimdışı Akhenaton
Admin
Özel Onur Üyesi
*

Kazandığı madalyalar:
***************
Ruh Hali: Hasta
Rep Puanı: 0
Üye No: 1
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
Cinsiyet:
Nerden: Paralel Evren
İleti: 4306
  • Profili Görüntüle

Gizli Belgeler (Majestik Belgesi)

« : Haziran 06, 2012, 07:33:32 ÖS »
Gizli Belgeler (Majestik Belgesi)

MAJESTIC 12 BELGESİ-1, Sayfa 1/1

Bu belgede yer alan bilgiler, ÇOK GİZLİ olarak sınıflandırılmıştır ve sadece bilgi kaynağı tarafından duyurulabilir. Yalnızca MJ12, Aquarius Projesi hakkındaki bilgilere ulaşma hakkına sahiptir. Onun dışında Ordu da dahil olmak üzere hiçbir hükümet biriminin bu brifingde yer alan bilgilere ulaşım hakkı bulunmamaktadır. Aquarius Projesi hakkındaki bilgilerin sadece 2 kopyası bulunmaktadır ve projenin uygulandığı yer sadece MJ12 tarafından bilinmektedir. Bu belge brifingden sonra yok edilecektir.

Sayfa 1/9 (TS/ORCON) (PAROLA: DANS)Aquarius Projesi, Amerika’nın tanımlanamayan uçan cisimler ve tanımlanabilen dünya-dışı araçlar hakkında yürüttüğü soruşturmanın başından itibaren toplanan 16 ciltlik belgelenmiş bilgiyi içermektedir. Proje birimi 1953’te, Başkan Eisenhower'in emriyle, Ulusal Güvenlik Konseyi ve Majestic 12'nin denetimi altında kurulmuştur. 1966’da projenin ismi Gleem'den Aquarius'a çevrilmiştir. Projenin finansmanı CIA'nın gizli fonlarından sağlanmıştır. Proje ilk başta GİZLİ olarak sınıflandırılmış, Aralık 1969'da Blue Book Projesi'ne son verilmesinin ardından da şu anki gizlilik sınıfına alınmıştır. Aquarius Projesi'nin amacı UFO/IAC gözlemleri ve uzaylı yaşam formlarıyla temas hakkında tüm bilimsel, teknolojik, tıbbi bilgiyi ve istihbarat bilgilerini toplamaktı. Toplanan bu bilgiler Amerika Uzay Programı'nı geliştirmek amacıyla kullanılmıştır.

Aşağıda sunulan brifing, Amerika Hükümeti'nin hava olayları, ele geçirilen uzay araçları ve dünya-dışı yaşam formlarıyla temas konulu araştırmasına ilişkin resmi bir kayıttır.

MAJESTIC 12 BELGESİ-2, Sayfa 2/9

Haziran 1947'de Washington eyaletindeki Cascade dağları üstünde uçan sivil bir pilot havada daha sonra UFO olarak adlandırılacak olan 9 uçan disk gözlemledi. Dönemin Hava Kuvvetleri Teknik İstihbarat Merkezi Komutanı hemen konuyla ilgili bir soruşturma başlatılmasını emretti ve Amerika’nın UFO araştırmaları resmen başladı. 1947’de dünya-dışı kaynaklı bir uçan araç New Mexico Çölü'ne düştü. Araç Ordu tarafından bulundu ve enkazda 4 uzaylı bedeni ele geçirildi. Bu uzaylıların insanlara benzemeyen yaratıklar olduğu tespit edildi.

1949’un sonlarına doğru, bir başka uzaylı aracı daha Amerika’ya düştü ve Ordu tarafından ele geçirildi. Aracın uzaylı mürettebatından biri kazadan kurtulmuştu. Kurtulan uzaylı erkekti ve kendisine dünya-dışı biyolojik varlık anlamına gelen EBE adını vermekteydi. Uzaylı, New Mexico'daki askeri istihbarat personeli tarafından titizlikle sorgulandı ve kullandığı dil resimli grafikler yoluyla tercüme edildi. Yapılan sorgulama sonucunda uzaylının Dünya'dan yaklaşık 40 ışık yılı uzaklıktaki Zeta Reticuli yıldız sistemindeki bir gezegenden geldiği öğrenildi. 1952'ye kadar hayatta kalan EBE, 18 Haziran 1952'de açıklanamayan bir hastalık nedeniyle öldü. EBE, yaşadığı süre boyunca uzay teknolojisi, Evrenin başlangıcı ve dünya-dışı konular hakkında çok değerli bilgiler verdi.

MAJESTIC 12 BELGESİ-3, Sayfa 3/9

Uzay araçlarının ele geçirilmesi, Amerika’nın, uzaylıların ülke güvenliğine doğrudan bir tehdit oluşturup oluşturmadıklarını belirlemek amacıyla yoğun bir araştırma başlatmasına neden oldu. 1947’de Hava Kuvvetleri UFO olaylarını araştırmak için bir program yürütmeye başladı. Program 3 farklı kod adı altında yürütülmekteydi: Grudge, Sign ve en son olarak Blue Book. Hava Kuvvetleri programının amacı UFO'larla ilgili tüm gözlemler ve olaylar hakkında bilgi toplamak ve incelemek ve olayların Amerika’nın güvenliğiyle ilgili bir sorun yaratıp yaratmadığına karar vermekti… Aquarius Projesi altında toplanan raporlar, gerçek uzay aracı gözlemleri ve uzaylı varlıklarla gerçek temas olayları olarak kabul edilmekteydi. Olayların çoğu güvenilir askeri görevliler ve sivil savunma personeli tarafından rapor ediliyordu.

MAJESTIC 12 BELGESİ-4, Sayfa 4/9

ABD, 1958’de Utah Çölü'nde 3. bir uzay aracı ele geçirdi. Araç uçuş açısından mükemmel durumdaydı. Aracın uzaylılar tarafından bilinmeyen bir nedenden dolayı terk edildiği açıkça görülmekteydi, çünkü aracın ne içinde ne de çevresinde hiçbir dünya-dışı yaşam formuna rastlanmamıştı. Amerikalı biliminsanları aracın bir teknoloji harikası olduğunu düşünmekteydiler. Araç, çok güvenli bir yerde muhafaza edildi ve burada kaldığı yıllar süresince en iyi uzay bilimciler tarafından incelendi. Amerika ele geçirilen bu uzaylı aracı sayesinde çok geniş kapsamlı teknolojik bilgiler edindi.

MAJESTIC 12 BELGESİ-5, Sayfa 5/9

Blue Book Projesi döneminde, Hava Kuvvetleri ve CIA'nın talebi üzerine birbirinden bağımsız pek çok bilimsel araştırma yürütüldü. Fakat 1966’da MJ12, Hava Kuvvetleri'nin UFO araştırmalarını resmi olarak sona erdirmesine karar verdi. Bunun 2 nedeni vardı.

1.si, Amerika uzaylılarla iletişim kurmuş ve uzaylıların dünyadaki araştırmalarının saldırganca ya da düşmanca olmadığı kanısına varmıştı. Ayrıca, uzaylıların varlığının Amerika’nın güvenliğine karşı doğrudan bir tehdit oluşturmadığına karar verilmişti.

Araştırmaların sona erdirilmesinin 2. nedeni ise, halkın UFO'ların gerçek olduğuna inanmaya başlamasıydı. NSC bu hissin yurt genelinde bir panik yaratmasından endişeleniyordu. Söz konusu dönemde Amerika çok hassas projeler yürütmekteydi ve halkın bu projelerden haberdar olmasının Amerika Uzay Programı'nın geleceğini tehlikeye atabileceği düşünülüyordu. MJ12, halkın merakını giderebilmek için UFO olayları hakkında bağımsız bir bilimsel çalışmanın yapılmasını kararlaştırdı. Çalışma sonucunda UFO'ların ulusal güvenliği tehdit ettiği yolunda yeterli kanıt bulunmadığına karar verildi. Bu sonuç Hükümet için yeterliydi; Hava Kuvvetleri UFO araştırmalarını halka resmen durdurduğunu bildirdi fakat perde arkası araştırmalar tüm hızıyla sürmekteydi.

MAJESTIC 12 BELGESİ-6, Sayfa 6/9

Blue Book Projesi'nin Aralık 1969'da sona erdirilmesine rağmen, Aquarius Projesi NSC ve MJ12'nin denetimi altında yürütülmeye devam etti. NSC, UFO gözlemleri ve olaylarıyla ilgili araştırmaların gizlice ve halkın bilgisi dışında sürdürülmesi gerektiğini düşünüyordu: Eğer Hava Kuvvetleri UFO araştırmalarına devam etseydi, kimi Hava Kuvvetleri görevlileri ve Savunma sivil personeli eninde sonunda Aquarius Projesi ardında yatan gerçekleri öğrenecekti. Buna izin verilemezdi. UFO araştırmalarının gizlilik içinde yürütülmesini sağlamak amacıyla, CIA/DCD ve MJ12'den araştırmacılar çeşitli askeri birimlere ve hükümet birimlerine yerleştirildi ve UFO/IAC olaylarını incelemekle görevlendirildi. Bu ajanlar Amerika ve Kanada'nın çeşitli yerlerinde görev yapmaya devam etmektedir.

NOT: Uzaylılar nükleer silahlar ve nükleer araştırmalarla çok yakından ilgilenmekteydiler. Rapor edilen pek çok UFO gözlemi ve olayı nükleer silah üsleri yakınlarında gerçekleşmiştir. Uzaylıların nükleer silahlara olan bu yakın ilgisi gelecekte Dünya üstünde meydana gelebilecek bir nükleer savaş tehdidine karşı önlem almak olarak yorumlanabilir. Hava Kuvvetleri nükleer silahların uzaylılar tarafından çalınması ya da yok edilmesi tehlikesine karşı önlemler almıştır. MJ12, uzaylıların güneş sistemimizi barışçı amaçlarla yolculuk ettiklerine emindir. Yine de, uzaylıların geleceğe yönelik planlarının ulusal güvenliğe ve uygarlığın gelişimine karşı bir tehdit oluşturmadığı kesinlikle belirlenene kadar uzaylıların hareketlerini gözlemlemeye ve kaydetmeye devam etmeliyiz.

MAJESTIC 12 BELGESİ-7, Sayfa 7/9

Eldeki bilgilerin düşman istihbaratlarınca ele geçirilmesinden korkan MJ12, uzaylıların tıbbi durumlarıyla ilgili teknolojik gerçeklerin -örneğin bir uzaylının canlı olarak ele geçirildiği ve 3 yıl hayatta kaldığı gerçeğinin- halka açıklanmaması gerektiğini düşünüyordu. EBE tarafından verilen ve konunun hassasiyeti dolayısıyla halka açıklanmaması gerektiği düşünülen başka bilgiler de vardı. EBE, uzaylı atalarının 2000 yıl önce Dünya sakinlerinin bir uygarlık geliştirmelerine yardımcı olmak üzere Dünya'ya insan tohumu attıklarını bildirmişti. Her ne kadar bu homo-sapienin kimliği hakkında bilgi edinilememiş olsa da kesin olan bir şey vardı: Eğer bu bilgi halka duyurulursa dünya genelinde dinsel bir panik oluşturabilirdi.

MAJESTIC 12 BELGESİ-8, Sayfa 8/9

1976 tarihli MJ12 raporunda uzaylıların teknolojisinin Amerika teknolojisinden binlerce yıl ileride olduğu belirtilmektedir. Biliminsanları, Amerika’nın şimdiye kadar uzaylılardan ne kadar geniş kapsamlı bilgiler elde etmiş olduğunu ancak teknolojimiz uzaylılarınkine eşit duruma gelince anlayacağımızı söylemektedirler. Amerika teknolojisinin bu duruma ulaşmasıysa binlerce yıl alabilir.

MAJESTIC 12 BELGESİ-9, Sayfa 9/9

AQUARIUS PROJESİ KAPSAMINDA YÜRÜTÜLEN PROJELER

1. BANDO PROJESİ: (Parola: Risk) 1949’da başlatıldı. Görevi, hayatta kalan uzaylı yaratık ve bulunan diğer uzaylı bedenleri hakkında tıbbi bilgi toplamak ve değerlendirmekti. Bu proje kapsamında EBE tıbbi incelemelerden geçirilmiş ve evrim teorisi hakkındaki sorulara kesin yanıtlar bulunmuştur. Projeye 1974’te son verilmiştir.
2. SIGMA PROJESİ: (Parola: Gece yarısı) 1954’te, Gleem Projesi'nin bir kolu olarak kuruldu. 1976'da ayrı bir proje olarak yürütülmeye başlandı. Görevi, uzaylılarla iletişim kurmaktı. Bu proje, 1959'da Amerika’nın uzaylılarla ilkel düzeyde iletişim kurmaya başlamasıyla başarıya ulaşmıştır. 25 Nisan 1964'te bir Hava Kuvvetleri istihbarat yetkilisi New Mexico Çölü'nde daha önceden belirlenen bir yerde 2 uzaylıyla görüşmüştür. Temas yaklaşık 3 saat sürmüş ve istihbarat yetkilisi bu 2 uzaylıyla temel bilgi alışverişinde bulunmayı başarmıştır.
3. SNOWBIRD PROJESİ: (Parola: Balina yıldızı) 1972'de kurulmuştur. Görevi, ele geçirilen uzaylı araçlarını test uçuşuna çıkarmaktı. Bu proje hala Nevada da yürütülmektedir.
4. POUNCE PROJESİ: (Parola: Dixie) 1968'de kuruldu. Görevi uzay teknolojisi hakkında elde edilen tüm bilgileri değerlendirmekti. Pounce Projesi de hâlen devam etmektedir.

KAYNAK BELİRTİLMELİ

facebookta paylaş

Kayıtlı

Facebook / Twitter / Paltalk: Akhenaton41 / Paltalk Odası: Edep Sahiplerine Munhasir Oda

Sayfa: [1]