Gizliilimler.Org

Gizli dünyaların kapısını aralamaya hazır mısın?

çok üzgünüm

Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin

Haberler:

Sayfa: [1]
*GönderenKonu:

çok üzgünüm

(Okunma sayısı 251 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çevrimdışı cml
Yeni Üye
*

Rep Puanı: 0
Üye No: 3192
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
  • Profili Görüntüle

çok üzgünüm

« : Mayıs 20, 2018, 06:22:24 ÖS »
nasıl başlasam bilemiyorum 54 yaşındayım  4 sene evvel eşimden ayrıldım ...28 yıllık evliliğim eşimin isteği üzerine bitti ...evliliğimde benimle eşimin arasında  kendimize ait anlaşamadğımız hiç bir şey yoktu eşim iyi biri  ancak bana ve kızıma karşi ailesi ablalarıyla ilgili çok kötüymüşüm kimseye göstermediği yanı bir canavar ben ve kızım biliriz  ...biz ayrıldıktan sonra ben  yine aynı mahalleye taşındım eşimle  karşılaştığımız zamanlar oldu bize karşı düşmanlığı kalmamıştı ...bu arada eşimin 2 ablası annesi babası 2 eniştesi peşpeşe öldü bir erkek kardeşi var ...geçen gün kızıma evlenmek istediğini evleneceği kişide teyzesinin kızı  40 yaşında bekar kızı olduğunu söylemiş...eşimden ayrılırken onun evleneceğini göze almıştım ...evleneceği teyze kızı çok ağırıma gitti ...bu  teyzenin oğulları ve kızları benim evime gelmiş kalmış kişiler .hastanesi askeri sınava gireni işe gireceği gezmeye geleni düğüne gideni hep beni buldu bende kaldılar onlara çok emeğim geçti  ...teklif teyze kızından gelmiş eşimde sıcak bakıyormuş ...çok acı çekiyorum ...kaşkası ile evlense bu kadar ağır gelmezdi ...evimde yılan beslemişim ...işin başka acı yanı ise eim evde bana ve kızıma elinden gelen her ezayı yaptı huyunu ben bilirim ...ama teyze kızına bunun hiç birini yapamaz ...ailesi kalabalık abileri var hem  kendi köylüsü ...
paylaşacağim kimsem yok ağlıyorum size 4  sene evvel boşanorken dertlerimi yazmıştım yine bu  site geldi aklima çok üzgünüm  yüreğim yanıyor ...

facebookta paylaş

Çevrimdışı Selma Doğan
Süper Moderatör
Asil Üye
*

Kazandığı madalyalar:
Ruh Hali: Enerji-Dolu
Rep Puanı: 131
Üye No: 764
Açtığı Konuları Göster
İletilerini Göster
İnsan sevince, renkler daha bir güzel...

• Profili Görüntüle

Ynt: çok üzgünüm

« Yanıtla #1 : Mayıs 23, 2018, 09:10:30 ÖS »
Yazınızızı okuyunca duyarsız kalamazdım.Yaşadıklarınız gerçekten üzücü ve kolay atlatılacak şeyler değil,ama şunu unutmayın bu dünyada en değerli olan kişi sensin vede kızın.Kendi değerini bil eşine gelince ben olsam böyle birinin hayatımdan çıkıp gitmesine sevinirdim.Teyze kızıyla evlenecek kadar karaktersiz bir insan için hayatımı üzülerek geçirmek istemezdim.Bence bir an önce kendini toparla böyle bir eş için günlerini üzülerek geçirme,enerjilerle uğraşan biri olarak bu sana verebilleceğim en güzel tavsiye,çünkü sana ihtiyacı olan bir kızın var.Sana ruhsal olarak yardım etmeyi çok isterdim.Seni tanımayı ve hayatın eşin olmadanda ne kadar güzel olduğunu anlatmayı ve sana ispatlamayı çok isterdim.Lütfen üzülme geçmişi bırak,bırakki geleceğin önü açılsın.Merak etmeyin her insan hakettiği gibi yaşar bu dünyada,ve kim ne ederse kendine eder sevgilerimle☺️

“Dün geçti,yarın ne yaşarız bilmiyoruz,an’ı yaşamalıyız.”

Sayfa: [1]